Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek azok a filmek, amiket...

Melyek azok a filmek, amiket nagyon sokan szeretnek, de te mégis nagyon utálod őket?

Figyelt kérdés

Ha lehet, indokoljátok is meg.


Pár mai hollywoodi film jutott eszembe hirtelen:

Számomra ilyen a Becstelen Brigantyk, mert mesterkéltnek tűnik, és izzadságszagúan próbál olyan lenni, mint Tarantino munkái, de már önmaga paródiájává válik.

Ilyen a Sötét lovag, amit soha életemben nem tudtam komolyan venni, és nem is érdekelt. Úgy általában a szuperhősös filmek ilyenek.

Ilyen a 300, amit undorító propagandafilmnek tartok, és a kivitelezésén is inkább csak röhögni tudok.

Ilyen a Gettómilliomos, ami szerintem egy teljesen elvetélt ötlet eléggé ízléstelen megvalósítása.

És ilyen a Jurassic World, ami szerintem nem méltó az eredeti JP-hez, mert ami ott kreatív volt és lélekkel teli, az itt száraz és CGI-s.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe, ti jöttök!



2015. júl. 27. 00:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10%
A legtöbb marvel, a transformersek, az adam sandler filmek, az éhezők viadala sorozat, meg úgy általánosságban a mostanság kiadott hollywoody "remekek"
2015. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10%

Torrente

Szintén Adam Sandler filmjei

minden altesti humorra épülő film

2015. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10%
Az összes Nolan és Fincher film (kivéve a Játszma), Hobbit, Bosszùállók, Terminátor, meg az összes sci-fi gyakorlatilag..
2015. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
off: az a gyökér aki idejött és lepontozta a kommentelőimet, remélem ma beesik a villamos elé. mindenkinek adok egy up-ot, hiszen mindenki tökéletes választ adott!
2015. júl. 27. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!