Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megjelent az Attack on Titan...

Megjelent az Attack on Titan manga magyarul is?

Figyelt kérdés
A képregényre gondolok, amit megvehetnék. Lefordították magyarra valaha? Van online is, tudom olvasom azt is, de szeretném a kezemben tartani a köteteket. Vagy csak angol fordítással próbálkozzak? Remélem valaki ki tud segíteni :)

2015. aug. 8. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :(

akkor ideje átgondolni angolul elég jól tudok e.

2015. aug. 8. 13:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Angol kiadás van, abból viszont minden regénnyel-spinoffal együtt, magyarul nagyon ritkán kezdenek új sorozat kiadásába.

Nem tudom, mennyire tudsz angolul, de egyébként érdemes belekezdeni akkor is, ha még nem társalgási szinten. Én anno FMA mangával kezdtem az angol olvasási pályafutásomat, több, mint a felét nem értettem, és végül a nyelvvizsgámra egy rakás szép szót-kifejezést abból szedtem fel. Tehát nem szabad elkeseredni, ha nem érted elsőre, valahol el kell kezdeni és ezzel is fejlődsz :)

2015. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyon jól mondja, ha szereted a mangákat/animéket, akkor angolul kiváló lehetőséget nyújtanak, hogy fejleszd a nyelvtudásodat. Nekem is sokat dobtak az angolomon, németül meg teljesen animék révén tanultam meg (persze rá kellett dobni még a nyelvtant utólag, de azt is könnyebb úgy, ha hallásból-látásból már rád ragadtak a kifejezések).
2015. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az animeweb.hu-n el tudod olvasni magyarul.
2015. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző, a kedves kérdező direkt írta, hogy papírformátumú mangára vágyik. :)
2015. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, így hogy tudom hogy nincs magyarul végül én is erre az elhatározásra jutottam hogy angolul olvasom majd. első 2 kötetet már megrendeltem és ha így is jó az élmény akkor majd a többit is. (mondjuk meglepően drágák a kötetek minden spin offal együtt a 23 kötet 60k forint...)


Szerencsére régóta tanulok angolt szóval azzal nem lesz baj. ez már offolás,de majd japánul is meg akarok tanulni a mangák/animék miatt. lehet írok is egyet majd :D.

még egyszer köszönöm a válaszokat tippeket.

2015. szept. 6. 12:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ezzel is számolni kell, hogy az amerikai kiadó a saját közvetlen vásárlóira tervez, mikor árakat határoz meg :( egy olcsóbb angol manga is 3000 körül mozog :( De örülök, ha segítettem :)
2015. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!