Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért pont Szakácsi Sándor?

Vajda Gábor kérdése:

Miért pont Szakácsi Sándor?

Figyelt kérdés

A Die Hard 2 (Még drágább az életed) c. filmben Bruce Willis magyar hangja amit zseniálisan alakít.Ez nem is lenne baj csak a többiben Dörner György a hangja ugyebár.Miért lett ebben a részben Szakácsi a hangja?...Biztosan megvan az oka...csak érdekelne.

Mindkét hang nagyon jó Bruce-hoz csak pár napja elgondolkodtam a dolgon hogy az öt (nemsokára már 6) rész közül van egy amiben nem a szokásos Dörner a hangja...szóval...valaki tudja az okát?...



2015. okt. 17. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Hát azért nem mindegyik részben Dörner, mert az első részben Vass Gábor a hangja.
2015. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 HalkHogen ***** válasza:
51%

Igen, az első résznél eredetileg Vass Gábor volt a hangja. Később készítettek hozzá Dörnereset. Igazából nekem a régebbi szinkron jobban tetszik, főleg hogy Hans hangja Helyey László volt, aki klasszisokkal jobb, mint Széles László az újabb szinkronban.


ErdekessegÉrdekesséharmadik harmadik részben meg Simon hangja Szakácsi. :)

2015. okt. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Egyértelmű, hogy a Vass Gáboros szinkron a jobb.
2015. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valahogy nem a kérdésre válaszoltatok.Én már először is Dörnerrel hallottam az első részt.Amúgy a Széles meg tényleg profin nyomta...szinte én is elhittem hogy fenyegetettség van...meg az a duma..."Nem csoda kell ide hanem csak az EFBÍÁÁÁJ"...

Légyszi a kérdésre válaszoljon aki tudja a választ,ne mellé...köszi!

2015. okt. 18. 01:16
 5/7 HalkHogen ***** válasza:
100%

Miért, miért...?

Ezt mi honnan tudjuk? Talán Dörner nem ért rá, vagy kevesellte a pénzt, vagy a szinkronstúdió ki akart próbálni egy másik hangot hozzá, vagy a szinkronrendező országos cimborája volt Szakácsi.


Szerintem inkább csak próbálgatták Willisnek a hangokat, hisz addig, a '90-es évek elejéig, csak a Simlis és a Szendéből ismerhette a magyar közönség. Abban nem emlékszem, ki volt a hangja. Aztán jöttek a Die Hard-ok - minden részben más hanggal. De pl. a Hiúságok máglyájában Csernák szinkronizálta. Az pl. nem volt jó.

Mondom, szerintem próbálgatták hozzá a hangokat. Hogy hogyan fogadja a közönség.

Ha ennyi nem elég, írj Dörnernek, hátha beavat... :D

2015. okt. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 HalkHogen ***** válasza:

Egyébként az első rész szinkronja technikailag a béka segge alatt van. A kiválasztott szinkronhangok nagyon jók, de mintha a hangmérnökök a stúdióban részeg kontárok lettek volna. Egész film alatt olyan a hang, mintha a hangerőgombot le-föl csavargatná valaki tizedmásodpercenként... Igazából sohasem értettem, hogy hozták ezt össze. Talán ez is egy ok volt arra, hogy új szinkront készítsenek hozzá Dörnerrel. A másik ok pedig, hogy a kertévék fösvények voltak a régi szinkronért fizetni az MTV-nek.


Ja, és sajnálom, ha megint ELbeszéltem a mélyen tisztelt kérdésed MELLETT.

2015. okt. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mert Szakácsi menő akció hang!!!
2019. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!