Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sokan háborognak amiatt, hogy...

Sokan háborognak amiatt, hogy a Trónok harca sorozat az időigény miatt máshogy old meg dolgokat a könyvvel ellentétben. (érthető) Stannis-el és Barristan-el vajon pont ugyan az történt mint a 4. évadban Sandor-al?

Figyelt kérdés
Amire szintén hőbörgött a sok nagytudású, hogy ''jaj nem volt a könyvben brühühü''. Tehát, egy másik karakter okozta ugyan azt számára, mint ami a könyvben történt, de a sors ugyan az?

2015. szept. 6. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Stannis bukása várható. Mint ahogy Barry halála is, ha figyelmesen elolvasod az 5.könyvet.
2015. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na és a bátor Selmy? Én nem nagyon tudom elképzelni a jövőben, amint a legvégén ott áll bárkinek is az oldalán mint túlélő. Inkább egy ilyen tipikus öreg ''feláldozom magam'' karakternek tűnik.
2015. szept. 6. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Mint írtam az ő halála is várható. A fejezeteiben sokszor emlegeti a fiatalkorát, túl sokat emlékszik rá vissza, ami egy jel. A másik az,h pl. mikor a vízbe nézett, akkor egy idegent látott, ami akár arra is lehet utalás,h az idegen=az Idegen, mint a 7 isten egyike, és a vízbe nézve látja=Victarion.

Nekem a kedvenc karakterem Barristan, és legszívesebben úgy látnám végét,h vagy a Hárpia fiai megtámadják,de sokat levág közülük, vagy visszaér Westerosra élve és egy méltó ellenfél -pl. Jon Connington- ellen párbajban hal meg.

2015. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!