Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi is volt a jelentősége az...

Mi is volt a jelentősége az útvesztőnek?

Figyelt kérdés

Megnéztem az eddigi két részt filmben Az útvesztő trilógiának, illetve elolvastam az első részt könyvben. És igazából arra nem jöttem pontosan rá h mi is volt a lényege az útvesztőnek. Az oké hogy csak egy próba volt. Bennem ez az elmélet merült fel:

Akkor végül is a VESZETT a fiatalokat fel akarta készíteni így a kinti életre? Tehát h minél erősebbek legyenek, túlélőképesség jobb legyen stb. Erre kellett az útvesztő. Csak közben rájöttek hogy a vérükkel ideiglenesen gyógyítható a betegség. Így ketté vált a VESZETT megölték a fejlesztőket és ugye akik kijutottak azokat gyűjtötték be és csapolták a vérüket. Meg volt a másik brigád a "jók" akik ezt nem akarták velük megtenni.(Mert ugye kiderült h együtt dolgozott a két nő).


Csak erre tudok gondolni. Mert ha már az útvesztő előtt tudták volna h a vérük gyógyít akkor hülyeség volt bezárni a gyerekeket.. Hát úgy rengeteg lett volna nekik. :D



2015. nov. 27. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez 3 részből áll. Mind a 3-ban egy próbát kell kiállniuk. Ez arra jó, hogy közben figyeljék az agyuk működését. Az agyukban rejlik a vírus ellenszerének kulcsa. A Változók ezért vannak, hogy megtudja a VESZETT, hogy hogyan reagálnak különböző szituációkra. Olvasd el a 2. részt is, abból sok mindent megtudhatsz.
2015. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kovács Elu válasza:
jól mondja az első válaszoló, szerintem érdemes kiolvasni a harmadik részt is (halálkúra) am próbák azért kellettek hogy megfigyelés alatt tartsák a srácokat. Ava (aki a veszettnek dolgozik, orvosnő) a VESZETThez tartozik, ő a szöke hajú orvosnő a másiknak nem tudom mi a neve elfelejtettem de ő a jobbkarnak dolgozik, VESZETT ellenségei. A fejlesztőket akik elkezdték a virus ellenszerét (gyógymódját) kifejleszteni nem voltak imunisok ezért elkapták a Kitörést így más folytatta az ellenszer fejlesztését. De véleményem szerint ez így hülyeség mert ha megölik az összes imunist (pl: Thomast) kevés ellenszer lesz és lehet h csak 2-3 embert bírnak megmenteni azh meg úgy felesleges de ha életben hagyják az imunisokat akkor nem pusztul ki az emberiség....
2015. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!