Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Éhezők viadala - Futótűz, ez...

Éhezők viadala - Futótűz, ez miért van?!

Figyelt kérdés
Amikor felsorolják az eddigi nyerteseket, akik visszamennek a 75. Nagy Aratásként az arénába, azok igazából párok: drogosok, zsenik, elmebetegen harcosak, stb.. ez olyan mintha a többiek is együtt nyerték volna meg azt a viadalt amiben ők jeleskedtek. Nem csak Katniss-nél volt ez, hogy ketten nyerhettek? Nem áll össze a kép...

2015. dec. 13. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rég olvastam a könyvet, de úgy emlékszem hogy mindenki másik évben nyert a csoprton belül. Szóval pl: 2-es körzetben az egyik 2007-ben a másik pl: 2009-ben nyert és őket választották újból, az hogy ki milyen(drogos,zseni,stb.) az szerintem azért van mert abban a körzeten az a "szokás" vagy mi. :)
2015. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen a körzetek miatt van, mert a zsenik pl az ilyen kutatással meg feltalálással foglalkoznak, a harcosok állnak közel a Kapitóliumhoz és onnan vannak a békeőrök. De a könyvet én is rég olvastam, úgyhogy ezek a drogosok érdekelnének, nem emlékszek, hogy vannak e drogkészítők.
2015. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kedves előttem szólók! Nincsenek drogkészítők, ők egyszerűen beleőrültek a Viadalokba (ami nem csoda) és, mint Haymitch az itallal, ők a dogokkal vezetik le a feszültséget, csak túlzásba viszik.
2015. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A futótűzben ugyanugy sorsolnak az eddigi nyertesekbol, tehát Katniss es Peetan kívül senkik sem nyertek meg ketten. Es igy sorsoltak , mondjuk hogy Katniss es Peetat sorsolják ki abból a körzetből eleg egyértelmű volt mert csak ők meg Haimitch ( nem jut eszembe hogy kell leirni) es Haimitchet húztak a fiúk kozul es Peeta jelentkezett helyette , érdekességként. Tehát az eddigi nyertesekbol sorsoltak es senkik sem nyertek meg ketten. Es az hogy ketten mennek zsenik , gondolom a körzetükben az összes eddigi nyertes zseni , remélem sikerült elmagyaráznom
2016. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ma fejeztem be és mindenki más időpontban (még a drogosok is) nyerték meg a viadalt
2016. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!