Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » ! ÉHEZŐK VIADALA! A Kiválaszto...

! ÉHEZŐK VIADALA! A Kiválasztottban Katniss miért szavazott igennel, amikor a Viadalokról volt szó?

Figyelt kérdés

Igazából ezt a könyv témákhoz is írhattam volna, de gondolom legtöbben úgyis a filmet látták csak.

Arra a jelenetre gondolok amikor Coin a Győztesekkel megszavaztatja, hogy legyen-e még egy utolsó Viadal.

Ekkor Katniss igennel szavazott (amit fogalmam sincs, hogy miért tette, hisz az egész könyvben/filmben az látható, hogy ő mennyire is utálja)

Valamint azt se értem, hogy a többség igennel szavazott akkor később miért nem tartották meg az utolsó Viadalt?

Oké, hogy azért mert meghalt Coin de attól az még nem mentség.



2016. jan. 4. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Ezek a kérdések nálunk is megfogalmazódtak aztán ezekre jutottunk: :D

1. Katniss már előre eltervezte, hogy megöli Coint, így próbált még egyszer Coinhoz közelebb kerülni, hogy az most még megbízzon benne, hisz Coinon látszik, hogy akarja a viadalt. És tudta, hogy nem lesz viadal ha megöli őt.( hogy miért, azt nemtudom, gondolom nélküle és Katniss becsavarodásával nem akarták megtartani, vagy Coin még nem kürtölte szét, hogy lesz még egy viadal így mások nem tudták meg)

2. Katniss egyszerűen csak "tönkrement", teljesen depis lett a húga elvesztésétől, így azt akarta, hogy a Kapitólium is szenvedjen. Bár bevallom, ez nekem is fura, mert Prim haláláról már tudja, hogy nem a Kapitólium tehet, szóval nem tudom.

A többiek meg azért igeneznek, mert nem olyanok mint Katniss vagy Peeta, őket jobban megváltoztatta a viadal rossz irányba és dühösek. Így akarnak elégtételt szenvedéseikért. De innen látszanak kik azok akik józanon gondolkoznak még úgyis, hogy másokat elvakít a düh.

2016. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csak én emlekszem rosszul? En ugy emlekszem hogy nemmel szavazott mert ő akarja megölni Snowot
2016. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem ez a könyvben és a filmben is úgy van, hogy igennel szavazott. És most már világos számomra, hogy azért, hogy ne keltsen gyanút Coin elnökben, mivel akkor már azt tervezte, hogy megöli őt.(meg amúgy sem kedvelte)

Ez az egyetlen egy jó dolog abban, hogy Prim meghalt, mert így Katniss megölte Coint, de ha túléli akkor nem hiszem, hogy csak úgy öldökölt volna(kivéve ha tudomást szerez Coin aljas bomba ledobásairól)

2016. jan. 15. 23:16
 4/4 anonim válasza:
Ma megnezem ujra, mert en ugy emlekszem higy nemmel szavazott es azt mondta hogy o akarja megölni . De tudom hogy nem ot akarta, csak nem akart gyanút . Valószínű hogy nektek van igazatok, ma kiderül 😄
2016. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!