Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » HAZUG CSAJOK TÁRSASÁGA (Pretty...

HAZUG CSAJOK TÁRSASÁGA (Pretty Little Liars)?

Figyelt kérdés
Mi történik Ezrával?
2016. júl. 12. 06:05
 1/3 anonim válasza:
Melyik évadra gondolsz? :)
2016. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

4 évadban rájön Aria, hogy csak "átverte" még az elején, de szakít Ezrával. Majd újra összegabalyodnak, de nem jönnek össze fog ez változni? együtt lesznek? Mármint olvastam másik kérdéseknél, hogy újra összejönnek de annyiszor mentek már szét hogy nem tudom, például a 6-7. évadban együtt lesznek?

Illetve Szerinted ki A?

Valamint ha esetleg tudod hogy mikor jönnek ki az utolsó évadok szinkronosan? :)

Előre is köszi ha válaszolsz! :)

2016. júl. 15. 00:45
 3/3 anonim válasza:
Igazából egy ideig inkább csak barátság lesz köztük. De hát Ezria az Ezria csak ennyit tudok neked mondani a kapcsolatukról, h ne spoilerezzek telibe! :D Megéri folytatni feliratosan mert a szinkron az nem halad valami gyorsan. :/ Én most jelenleg az aktuális évaddal haladok folyamatosan hétről hétre. Így tisztába vagyok vele, hogy ki az aktuális ,A' :) Ha szeretnéd elmondom, de az sokat elvenne az élményből! Első voltam
2016. júl. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!