Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Falling...

Mi a véleményetek a Falling Skies (Éghasadás) című sorozatról?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a szereplőkről? Szerintetek is sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből a sztoriból?
2016. júl. 14. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mint általában a legtöbb sorozatnál: az eleje jó-jó, de ahogy telnek az évadok egyre rosszabb. Nekem ez fura volt, jöttek az újabb űrlények, összevisszaság, hol szabadok, hol nem, aztán már nem is értettem semmit. Jobb is lehetett volna, de én nem osztom az észt, mert nem értek a lovakhoz csak hajtom őket . :D
2016. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett. A végefelé szerintem is elrontották, amikor jött a rózsaszín űrlényasszony. Csak úgy mrgjelenik és átadja a epsheni királynő elleni halálos fegyvert. Reméltem, hogy valami csapda lesz abból, de nem... Simán megitta az túlnőtt molylepke asszony. Pff... Az meg, hogy a halálával szó szerint minden megszálló lény elporladt, nagyon mesebeli lett... Nem teljes happy end kellett volna ennek a sorozatnak.
2016. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ggaabbii05 válasza:
1-4 évad jó 5 rossz
2016. júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az még oké hogy ha a királynő meghal, meghalnak a hadurak.... na de a pókok? Hisz nem egy faj... általában ha a Hadúr meghalt a pókok olyanok lettek mint a vadállatok... akkor most miért haltak meg? Na meg az emberből lett pókok? Nekik is élniük kellett volna.
2017. okt. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!