Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Robert Baratheon vajon Lyanna...

Robert Baratheon vajon Lyanna Stark mellett is folytatta volna kicsapongó életmódját?

Figyelt kérdés

Ned, aki ismerte Robertet vajon mit szólt volna?



(meg milyen furán nézne ki, hogy Lyanna Baratheon, nem? :D persze, ez akkor lett volna, ha nincs felkelés stb stb...)



2016. júl. 16. 13:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
de vajon hu maradt volna lyannahoz vagy tovabbra is vedelt es szajhazott volna? :D
2016. júl. 18. 20:08
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy folytatta volna.

Az pedig szerintem nem igaz,hogy kicsapongó életet élt Lyanna előtt...vagyis részben csak, hiszen azt hiszem a sorozatban de talán a könyvben is említi Robert, hogy Jon Arry-nak Neden nem kellett sokat formálni nem úgy mint Roberten

Szerintem nagyon szerette Lyannát. Valószínűnek tartom, hogy Robert úgy viselkedett volna Lyanna mellett, mint Ned Catelyn mellett :)

Csak hát Robert legnagyobb szerencsétlenségére Cersei mellett kötött ki.

2016. júl. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
haaat pont az h egy ferfi jellemet nem lehet megvaltoztatnu szerintem :D mikor mar ismerte lyannat azalatt is nagyban folytatta a fattyugyartast.
2016. júl. 19. 01:05
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet egy férfi jellemén formálni.

Ha azt állítja, hogy nem, mert ilyen a természete, és erre hivatkozik, akkor szerintem nem szereti a lányt eléggé. :)

2016. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
amúgy #12 voltam :D
2016. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A fattyai felét még abban az időszakban csinálta, amikor Lyannát már ismerte.

Lyanna is pontosan tudta, beszélt is erről Neddel. Tudta, hogy Robert k*rv*zik...

Ez az első könyvben le is van írva.

2016. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!