Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A ti szüleitek milyen filemeke...

A ti szüleitek milyen filemeket és sorozatokat szeretnek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy az én szüleim filmes izlése nem valami jó.Gyakorlatilag egyik film se tetszik nekik azok közül amiket én szeretek,pedig viszonylag fiatalok.Tudom hogy nem nekem kellen eldönteni hogy mit nézzenek,csak kicsit idegesít,hogy más filmeket szeretnek és nem tudunk filmekről és sorozatokról beszélgetni.Általában ugyanazokat a filmeket nézik,és ha mutatok nekik egy filmet arra legtöbbször azt mondják hogy hülyeség.A Trónok Harcát se szeretik ,de az üvegtigrist vagy a bud spencer filmeket meg tudják nézni vagy százszor.Múltkor megmutattam nekik a Dextert és 10 perc után kikapcsolták ,mert szerintük túl morbid,pedig egyáltalán nem az.Nem tudom hogy miért ilyen beszűkült látókörűek,vagy ez normális. Sok olyan felnőttet ismerek aki szereti a harry pottert vagy star wars ,az én szüleim ilyen filmeket soha nem néznének meg.

2016. júl. 22. 19:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
kösz a lepontozást
2016. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#11 nem én pontoztalak le.
2016. júl. 26. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!