Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto Shippuuden vége! Ti...

Naruto Shippuuden vége! Ti mit gondoltok, gondoltatok amikor kiderült az "igazság" a végén? (Kaguya vs Sasuke Naruto)

Figyelt kérdés
Akkor amikor voltak a Kaguya-s, Hamura és Hagoromo fillerek. Mikor Fekete Zetsu elmesélte ki az, mi az, honnan jött, miért és hogy ő állt tulajdonképpen abban az univerzumban minden mögött.. Addig még bevettem, hogy Pain Akatsuki-ját Obito kihasználta. Majd őt is kihasználta Madara, hogy a Végtelen Tsukuyomi-t véghezvigye. De hogy Madara-t is bepaliztak, ő is egy csak báb volt? Nekem ez fura, hogy nagyon régóta Fekete Zetsu mozgatja hátulról a szálakat. Szerintem nagyon elba szták a végét :(

2016. aug. 27. 10:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Zabuza utalása az elején nem véletlen,hogy végigköveti a sorozatot.Valahogy így volt:vagy mi használunk ki másokat,vagy ők minket.Ezt akkor mondta mikor Gato kihasználta őt is.

Szóval szerintem érdekes,hogy Zetsu sokáig csendben várta,hogy megváltozassa a világot.

2016. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Értem. Hát akkor eddig úgy néz ki csak nekem nem tetszett :/ Szerintem elég nagy hülyeség lett a végére Naruto, sajnos. De ettől függetlenül nagyon szeretem.
2016. aug. 27. 13:51
 3/20 anonim ***** válasza:
A vége nekem sem tetszett,de az szerintem nem rossz,hogy olyan állt mindvégig a dolgok mögött,akire nem is gondoltál volna.Danzos részek után csökkent a színvonal és ezzel nagyon sokan egyetértenek.
2016. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

De pont Zetsu? xD Majd valahogy elfogadom.

Én lelkesen vártam a "Nagy" Nindzsa Háborút, de mikor összecsaptak a rohamcsapatok (Sai, Kankuro, Darui csapata Deidara Sasori csapata ellen) már látszott, hogy lószar az egész :( Bár kicsit nőtt a színvonal mikor az igazi Madara is belépett a háborúba és szétverte a fél hadsereget meg az 5 Kage-t.

2016. aug. 27. 17:15
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen,kb. Deidara maga felrobbantotta volna fél sereget,főleg,hogy edo tensei által lett visszahozva,így még magát is felrobbanthatta volna.Madara harca tényleg visszaadta egy kicsit,de a régiek jobbak voltak.Meg ez a Kaguyás legyőzés is elég béna,szerintem. :D
2016. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tuti megunta már Kishimoto is a végére, nem volt már annyira kreatív. De azért szép volt, jó volt.
2016. aug. 27. 21:16
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát szerintem szép se volt jó se volt. Nem tudom hamy évnyi munkát így elbaszni... Tökre vártam a háborút de végül el se olvastam a mangát gyors megnézegettem a képeket azt ennyi. Naeuto the lastról ne is beszéljünk olyan mintha naruto nem is naruto lenne :D
2016. aug. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Talán a legfelcseszőbb,hogy annyira értelmes karakter nem is maradt a végére.A legjobbakat mind kinyírták... :D
2016. aug. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Maradt azért pár de olyan mint ha meghaltak volna mivel leszarják őket csak team 7 a fontos kb. Pedig a sima narutoban azt szerettem, hogy mindig mást mutattak nem csak narutot.
2016. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen.A sima Naruto még szólt más karakterekről is,de a shippuuden már csak 7-es csapatról szól.
2016. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!