Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto Shippuuden vége! Ti...

Naruto Shippuuden vége! Ti mit gondoltok, gondoltatok amikor kiderült az "igazság" a végén? (Kaguya vs Sasuke Naruto)

Figyelt kérdés
Akkor amikor voltak a Kaguya-s, Hamura és Hagoromo fillerek. Mikor Fekete Zetsu elmesélte ki az, mi az, honnan jött, miért és hogy ő állt tulajdonképpen abban az univerzumban minden mögött.. Addig még bevettem, hogy Pain Akatsuki-ját Obito kihasználta. Majd őt is kihasználta Madara, hogy a Végtelen Tsukuyomi-t véghezvigye. De hogy Madara-t is bepaliztak, ő is egy csak báb volt? Nekem ez fura, hogy nagyon régóta Fekete Zetsu mozgatja hátulról a szálakat. Szerintem nagyon elba szták a végét :(

2016. aug. 27. 10:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ez is egy nagy fekete pontja a Shippuuden-nek. Tökre leszarták a többi karaktert. Az első részben még érdekesnek tartottam sok más arcot, nem csak Sasuke-t. Shippuudenben csupán az Akatsuki és Madara meg Obito volt valamennyire elénk tárva. Pedig szívesen láttam volna többet Suigetsu-ről is, Juugo-ról is meg a Konoha Rookie 9-et is. Amit lenyomtak az első rész végén a Hang 4-5 ellen ku rva jó volt.
2016. aug. 28. 18:20
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát én még annak is örültem volna, hogy az akatsukit többször mutatják miután feltámasztották őket valamiért sokkal gyengébbre "csinálták" meg őket kb az összes akatsuki karakter 1 percben elintéztek.Mig pár résszel azelőtt 6-an alig tudták elintézni őket. kivéve itachi (nagato is erős volt de azt is 1 perc alatt elverték 3an) Pl. kakuzut tenten hogy a francba verte le? Meg neji halála is kb 5 perc volt ahhoz képest, hogy már az elejétől főszereplő volt.
2016. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek,12-es válaszoló.Oké,hogy Edo tensei,de kb. Kakuzu maga egy egész csapattal felveszi a harcot,meg Deidara is.Mivel területi harcosok,így könnyedén pusztítanak hatalmas területeket.Neji halála pedig egy vicc.Kedvenc karakteremnek ilyen pocsék halál+még semmit nem értek el a halálával,mert állítólag azért halt meg,hogy Hinata és Naruto összejöjjön.Mintha amúgy nem jöttek volna össze. :D Vicc.
2016. aug. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Na igen. Elvileg Madara, Hashirama, Tobirama és a többi Akatsukis + 7 Ködrejteki Kardforgató + Kage-k, Jinchuriki-k ugyanazzal a technikával re animálták, támasztották fel, egy Kabuto által javított Edo Tensei-el. Akkor kérdem én, értem, hogy Madara és Hashirama egy külön kaszt, Indar és Ashura reinkarnációji, DE ők még is taroltak a harctéren. Ne is beszéljünk Tobirama-ról és Minato-ról + Hiruzen is besegített. Erre Dei egy bábba tartottak fogva egy átszúrt villámkarddal. Meg Tsuchikage unokája, a lány, olyan könnyen bepalizta és megállította Deidara-t a menekülésben, persze. Tenten-nél hiába van az a legyező-micsoda, azzal képtelen lett volna leverni egy gyengébb Kakuzu-t. Az a vadállat még Hashirama-val is harcolt és túlélte, el bírt menekülni. Tényleg nem hiszem el. Itachi meg Nagato legalább produkáltak valamit, de ők is inkább semleges vagy jók karakternek számítottak már akkor. Nagato egymaga leápolta Naruto-t és Gyilkos Méhet. Én ezt nem értettem, Dei a shippuuden elején egész Sunagakure-t ki tudta volna csinálni, erre feltámasztva semmit sem tud. Ezt az erőviszony különbséget nem értettem, hogy pár Akatsukis, aki elvileg nagyon erős, nem tudtak semmit felmutatni, aztán a többi mellettük vígan tarol.


Neji halála is elég gyatra volt, szegény nem ezt érdemelte. Átment rajta Kidomaru nyila és kibírta 13-14 évesen, erre 3-4 db fa okozza vesztét? Egy sima Kaiten-nel simán kivédhette volna, baromság.

Néha ilyenkor elgondolkozok, mégis mennyire néznek minket nézőket hülyének?

2016. aug. 29. 00:16
 15/20 anonim ***** válasza:
Pont ez az.Beállítják a karaktereket nagy királynak,majd újból élesztik és leszégyenítik őket. :D Neji halálát azért nem 1-2 kisdarab fa okozta. :D Nézd meg megint mekkorák voltak azok.Szerintem is kivédhette volna egy kaitennel,ha még mondta azelőtt is,hogy nem tudja felvenni a tempót,de egy próbát megért volna.Vagy éppen légtenyérrel elüti.Engem az foglalkoztat,hogy majd valaha visszahozzák-e őket?
2016. aug. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Hát jó, de érted. Jonin szinten volt már, erre a tökéletlen Kiba, Shino, Tenten meg kitudják védeni, kitudnak térni ellene? Megölették szegény Neji-t, elég olcsón.

Szerinte már nem láthatjuk őket többé, max visszaemlékezések illetve fillerekben. Mondjuk még Jiraiya, Neji, Hiruzen filler és visszaemlékezés erejéig még jelen voltak, de lásd Asuma-t, Hayate-t stb. Haláluk után kb sehol sem láthattuk többet őket.

Amúgy még van egy kérdésem, mi a pic sa történt Kurenai-al és Baki-val a Shippuuden során? :D

2016. aug. 29. 16:59
 17/20 anonim ***** válasza:
A kérdezővel félig egyet értek de az,hogy asumát nem mutatták azért ez hülyeseg. Shikamaru kb minden epizodba gondolt ra 2szer neji meg meghalt és tenten gondolt ra egyedul 2 masopercig a tobbiek leszartak pedig asuma szinte csak akkor szerepelt amikor narutonak tanitotta a szel elemet. Ja meg persze naruto minden reszben 2 percen keresztul csak sasukera gondolt aki leszarta aztan wlegy haverja aki megmenti az elete aran 2 perc mulva nem is erdekli. Fura ember ez a kisimoto de sztem néha máshol jár az esze
2016. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Neji sokat szerepelt a halála után.Lásd szinte minden fillerben benne volt és néha a főszerepet is ő vette ki.Mondjuk a chuunin vizsgás fillerben ő volt az egyik főszereplő és azok a fillerek még nem is voltak annyira rosszak.Bár kompenzálni akarja a halálát,hogy fillerekbe belerakja Nejit,de amit elcseszett,azt már nem hozhatja helyre.
2016. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ki akarja kompezálni a halálát? mivel a fillereket 100% az animátor csinálja kisimotónak köze nincsen hozzá.
2016. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor lehet a filler brigád akarja kompenzálni.
2016. aug. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!