Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szultána c. sorozatban...

A Szultána c. sorozatban miért cserélték le Anastasiat (Kösem)?

Figyelt kérdés
szultána,

2016. okt. 8. 15:24
 1/5 katy21 válasza:
Nem tudom de szerintem vele jobb volt :/ allitolag ujra cserelnek... gülszeren lessz a megtort szivekbol
2016. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan egyszeru.. Mert oregszik!
2016. dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Marmint Kosem oregszik
2016. dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
És azért is, mert Törökországban nagy alak Köszem Szultána, és nem akarták eltűrni, hogy egy szőke alakítja ( Azért is, mert Köszem eredetileg a történelemben fekete hajú volt ) és azért is, mert öregszik.
2021. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

De ez akkora elbaszottság a rendezőtől.

Öregszik rendben..és oregedésében a szinkron is megváltozik, azaz a hangja, a haja befeketedik és egy parányit sem hasonlít a szőke lányra akivel kezdődött a sorozat. Ha pedig eredetileg fekete hajú volt akkor könyörgöm ne egy fiatal hosszú szőke hajú lány alakítsa kosemet..ez annyira abszurd.

Hurremnel is megoldották az öregítést nagyon szépen.

Ezért megy le a sorozatnak az értéke és ezért hagyjak sokan abba az elején.

De kérdezem én, hogyan nezett volna ki ha a Szulejmánba pl hurremet a 10. Resz után kb egy szőke vagy fekete hajú karakterre cserélik? Borzasztóan

jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!