Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van rá esély hogy a Legendás...

Van rá esély hogy a Legendás állatok és megfigyelésük folytatásaiban benne legyen Grindelwald és Dumbledore barátsága majd és esetleg majd a párbajuk is?

Figyelt kérdés
Ami ha jól tudom minden idők legnagyobb varázslópárbaja volt.

2016. dec. 23. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztos benne lesz.

Ha picit utána számolunk:

A film 1926-ban játszódik New Yorkban.

5 részesre tervezik.

Dumbledore-ról ezt írja a wikipédi:

"1945-ben hosszú halogatás után szembenézett fiatalkori barátjával, és legyőzte Grindelwaldot, aki addigra sok ezer ember életét kioltotta".

Mivel belevitték a filmbe Gridelwaldot, kétlem, hogy pont ezt a részt hagynák ki. Egyszerűen nem kellett volna szerepelni, ha nem akarják, hogy aztán legyen is vele valami. De végül is ő a fő gonosz ebben a történetben.

A barátságukat valószínűleg nem viszik bele, az korábban történt, mint az, hogy Göthe iskolás lesz.

2016. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úh az baromi kemény lesz :) Grindelwald baszott erős volt ebben a filmben is. Nem értem hogy kaphat majd ki Dumbledore ellen.
2016. dec. 24. 00:43
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem nem lesz benne...


Öh...hány évesek vagytok?


Mindegy, írom.


Én nagyon röhögtem, amikor a Rita Vitrol-féle leírást olvastam a párbajról: "Grindelwald fehér zászlót varázsolt elő a pálcája végéről". Rowling teleszórta a könyvet ilyen pálcás utalásokkal, de ez mindent vitt. Nekem egyértelmű, hogy annyi év kihagyás után újra találkozott Dumbledore és Grindelwald, aztán szexbe fulladt a párbaj.

2016. dec. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátsága nem, az még gyerekkorukban történt.

Viszont Rowling egy tweetjében jelezte hogy az 5 részes film vége '45-ben játszódik majd:

[link]

Ami elég direkt utalásnak tűnik, hogy bizony, Grindelwald felemelkedését és bukását is végigkísérhetjük majd :)


A 3. válaszolónak pedig visszadobnám a saját kérdését, hogy ilyen perverz fantáziával, te jó ég, mégis hány éves vagy? :D

2016. dec. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%

..nem perverzitás ez, hanem tény. Lásd - mikor Ron a boszorkányokról szóló könyvet adja Harrynek "pálca nélkül is csodákat lehet művelni".

33 vagyok

2016. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Lásd - mikor Ron a boszorkányokról szóló könyvet adja Harrynek "pálca nélkül is csodákat lehet művelni". "


És a könyv egyértelműsíti is, hogy a könyv az udvarlásról szól, nem valami varázslók káma szutrája, vagy ki tudja milyen perverzséget képzeltél ebbe is bele...

2016. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!