Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyenek a videóim? AMV

Milyenek a videóim? AMV

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el videókat szerkeszteni (AMV, MMV, és MEP részek). Szerintetek jó úton haladok? Itt egy videóm, de a csatornát is megnézhetitek! :-) [link]

2017. jan. 6. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem rossz, csak az a gond, hogy idegen nyelvű.
2017. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ja és elnézést, aki nincs oda a fiú x fiúért...


Igen, általában nem magyar nyelvű zenékre szokták ezeket csinálni. Köszi, hogy rászántad az időt, hogy megnézted és még írtál is :)

2017. jan. 6. 21:10
 3/13 anonim válasza:
Nem rossz, de ha egy kicsit hosszabb lenne, jobb lenne. Meg az AMV-k sokkal népszerűbbek, inkább abból kéne csinálnod:)
2017. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Előző vagyok, megnéztem a MEP- jeidet és nagyon jók:)
2017. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tényleg? Köszönöm szépen a dícséretet és a tanácsot! (^^)
2017. jan. 7. 19:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Én sokkal jobban odavagyok a MEPekért mint az AMVkért,szóval nekem nagyon tetszett. Talánhogy felkéne gyorsítanod a képeket, mert kicsit fura érzésem volt tőle. Belinkelhetem a kedvenc mepjeimet hátha tudsz belőlük tanulni, ha akarod persze.
2017. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Elég sok mepet nézek én is, és úgy érzem, mindegyikből tanulok egy kicsit, de azért örülnék, ha elküldenéd őket.:)
2017. jan. 13. 18:43
 9/13 anonim ***** válasza:

És mivel szereted a yaoit, talán ennek a studiónak a videói is tetszeni fognak:

https://www.youtube.com/user/RoyalYaoiStudio

2017. jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Igen, az iBishiere meg a RYS-re fel is vagyok iratkozva, de küldtél párat, amit még nem láttam, szóval azokat majd megnézem ^^ még egyszer köszi:)

2017. jan. 14. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!