Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az American Horror Story...

Az American Horror Story melyik évada miről szól?

Figyelt kérdés
Csak nagy vonalakban.
2017. jan. 12. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1. A házról

2. Az elmegyógyintézetről

3. Boszorkányos

Eddig lattam, a tobbi sztem nagyon rossz lett

2017. jan. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az első évad egy házban játszódik.. A gyilkos házban. Beköltözik oda egy család nagyon sok mindenen mennek keresztül szinte csak rossz dolgon.. A ház tele van szellemekkel. Aki egyszer ott hal meg annak a szelleme ott is marad. A lány összejön egy szellemmel. Később meg is hal. Utána a szülei is meghalnak meg szinte mindenki

Második évad egy elmegyógyintézetben játszódik. Egy nőt ok nélkül ott tartanak. Ott is rengeteg szörnyűség történik de a csajnak sikerül kijutnia a pszichológus segítségével, de a pszichológusról kiderül, hogy egy őrült és meg is akarja ölni asszem. Meg vannak benne apácák.. Az egyiket megszállja a sátán és a vége felé meghal..

Harmadik évad boszorkányokról szól.. Erről annyira nincs mit mondani. Egy lányt elvisznek a boszorkánysuliba meg talál egy buliban egy fiút akibe beleszeret. Aztán a fiú meghal és a csaj meg a "barátnője" összerakják más ember hulláiból így egy új embert alkotva.. Aztán a két barátnő akik nem is azok versenyeznek a fiúért meg megválasztják a fő boszorkányt aztán a végén megtelik a suli és ennyi.. De amúgy ez is nagyon jó mint ahogy a többi

Negyedik évad egy cirkuszban játszódik azt nem néztem meg..

Ötödik évad egy hotelben játszódik. Benne van Lady Gaga is. Ő is egy főszereplő. A Hotel is tele van szellemekkel. Egy férfi oda költözik a munkája miatt. Nyomozó a férfi.. A végén kiderül, hogy ő a tíz parancsolat gyilkos és mindvégig saját maga után nyomozott. A végén ő is meghal úgy ahogy a felesége és a fia. A lánya az felnő és néha találkozik a szüleivel. A Hotel kezd csődbe menni de végül nagyjából sikerül felújítani. A drogos halott csajból meg sztár lesz a neten..

A hatodik évad meg a Roanoki rémálom. Szintén egy házban játszódik.. Ezt a történetet úgy mesélik el azok akik átélték és színészek mutassák meg. Erdei gyilkosok vannak benne. A film vége felé meg a filbeli szereplőket és azokat akik ezt mind valóban átélték összezárják azokat akik télleg ott laktak a házban meg a filbeli embereket akik őket játszották.. Akik őket játszották azok nem hitték el hogy ezek télleg megtörténtek de végül eljön a vérhold és megjelennek a gyilkosok. Meg sokan még is halnak.. De a végén egy pár ember(talán kettő) túléli.

És ennyi :D Remélem azért valamit értesz abból amit írtam mert szerintem az utolsó évadot elég bénán fogalmaztam meg. Szerintem kezdd el mert nagyon jó sorozat :D

2017. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!