Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Higurashi No Naku Koro Ni...

Higurashi No Naku Koro Ni anime? Az ötödik résztől? Kérdés bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ki látta ezt az animét? Én most nézem az 5. részét, de ez sehogy sem akar kapcsolódni oda, ahol abbamaradt a 4. rész... Miért? Valaki meg tudná nekem mondani? Lehet hogy rosszul van kiírva a rész száma az oldalon, ahol nézem? Segítsetek légyszi!!

2017. jan. 23. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Több fejezetre van bontva az anime. 3 vagy 4 történetet mesélnek el benne. A második évadban pedig összeállítják a képet. Zseniális alkotás szerintem. Nézd végig :)
2017. jan. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előzővel tudok egyet érteni, szerintem is zseniálisan lett megoldva az anime :)


Az első évad végig ilyen lesz 4-5 részes "epizódok" -nem nagy spoiler: aminek a végén mindenki meghal mindig (akkor is ha azt a részt már nem mutatják).


A 2. évadban meg mindenre fényderül, miért úgy történt ami, hogy miért történtek az események.


Úgy tűnhet, mintha "több epizód"/történet lenne, de valójában egy egész része az összes és mindegyik megtörtént.

2017. jan. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2017. jan. 25. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!