Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » James Potter vs Perselus Piton?

James Potter vs Perselus Piton?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyikük volt az erősebb a Roforti éveik alatt?

Illetve Sirius Black erősebb lehetett náluk?



#vs Piton?
2017. nov. 18. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Perselus Piton erősebb a másik 2 nél

Szerintem James Potter erősebb Sirius Black nél

2017. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

vées???

Szerintem Sirius lenyomná szkanderben mindegyiket.

Mi az, hogy erősebb? Ki tudja gyorsabban kimondani, hogy capitulatus?

2017. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ketten mentek rá mindig.

potter fenyített,sirius meg fedezte és beavatkozott hogy ha felülkerekedne piton.

de 1 vs 1ben piton lenyomta volna őket.

a sztorit ismerve piton sokkal képzettebb varázsló volt.

mesteri bájital főző.

behatóan ismerte a sötét varázslatokat.

saját varázslatokat dolgozott ki.

és ugye az alapvető varázslatokat is mind ismerte.


ezzel szemben potter és black-

alapvető varázslatok

animága

és ennyi.

2017. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Piton. Ő több eszközből is válogathatott,meg szorgalmasabb is volt átkok,SVK terén.

De szerintem,lehet hogy mindkettejüket legyőzné. Csináltak erről egy fanfilmet, Perselus Piton és a tekergők(Severus Snape and the Maraduers,van magyar fordítás)

Lehet,hogy fanfilm,de szerintem élethű lett,és közel áll az igazsághoz,hogy hogy történt

2018. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Piton. Ő több eszközből is válogathatott,meg szorgalmasabb is volt átkok,SVK terén.

De szerintem,lehet hogy mindkettejüket legyőzné. Csináltak erről egy fanfilmet, Perselus Piton és a tekergők(Severus Snape and the Maraduers,van magyar fordítás)

Lehet,hogy fanfilm,de szerintem élethű lett,és közel áll az igazsághoz,hogy hogy történt volna. Szerintem nézd meg, érdekes.

2018. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ezzel egyedül vagyok, de én egyáltalán nem szeretem azt a fanfilmet, és nem tartom reálisnak. Oké, hogy Piton jó oklu-, és legilimentor, meg bájitalfőző, de ezeket nem nagyon kamatoztathatja egy párbajban. És ne feledjük, hogy Milyen tehetségesek voltak a tekergők, főleg James és Sirius. Nem véletlenül sikerült EGYEDÜL, ÉS ALIG PÁR ÉV ALATT! kitanulniuk az animágiát. És Jamesnek kitünőek voltak a reflexei, a kviddics miatt, Sirius, meg mint tudjuk, párbajozás terén nagyjából egy szinten volt Bellatrixszal, ami elég nagy dolog, tekintve, hogy Ginny, Luna és Hermione egyesült sem tudta legyőzni. És oké, hogy Pitonnal ellentétben ők nem használtak feketemágiát, de azt tudjuk, hogy James Lilyvel együtt iskolaelső volt, és Sirius is egyike volt az akkori legtehetségesebbeknek. Oké, hogy nem vették komolyan a sulit (Mármint Tapmancs meg Ágas), ettől függetlenül a képességeiknek köszönhetően mindig a legjobbak között voltak. Nem tudom, hogy egy párbajban konkrétan melyikük nyerne egy egyszemélyes párbajban (mármint, hogy egyszerre csak az egyikük harccol Piton ellen), de abban biztos vagyok, hogy ketten legyőznék. Az a fanfilm meg szerintem egy óriási baromság. Gondolom le fogtok pontozni, de akkor is ez a véleményem.
2021. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!