Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan mint például a RE:Zero,...

Olyan mint például a RE:Zero, Fairy tail vagy akármi ehhez hasonló, jó storyval rendelkező animék?

Figyelt kérdés

A One Piece és a Dragon Ball nem érdekel mert szerintem egyszerűen rossz mind a kettő.

(egyszerűen le akartam ezt mindenek előtt tisztázni,hogy ezt a kettőt nem kérek mert ezek nem rendelkeznek szinte semmilyen tartalommal és nem is kérek ezeknek az animéknek a rajongóiktól beszólásokat mert ez a kérdés nem ez miatt lett feltéve.)

Na akkor vissza térve. Leginkább az olyan animéket kérném amik nagyon jó storyval rendelkeznek,a többi nem érdekel,hogy vámpírok meg stb csak yaoi ne legyen. (Yaoi = fiúk közti szerelem)


2018. dec. 4. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézzél te is Fate/Zero-t.
2018. dec. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már réges rég kivégeztem az összes Fate évadot. :)
2018. dec. 5. 06:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom RE:Zero illetve a Fairy Tail is nagyon sablonos nem hiszem, hogy annyira jó, egyedi történetük lenne :/

Szóval pontosan mi is lenne jó story neked ? mert ilyen átkerülök másik világba anime rengeteg van, a Fairy Tail-hez hasonló anime is annyi van mint égen a csillag .... tehát mi is volt jó a történetükben ?


egyedi történettel rendelkező animék :

Black Butler

Hetalia

Death Parade

Assassintaion Classroom

Gugure Kokkuri-san

Katekyo Hitman Reborn

One punch man

Mob psycho 100

Junni Taisen


Jó történettel rendelkező animéket kértél :D ezek SZERINTEM azok nem hinném, hogy bármelyik anime amit itt felsoroltam rosszabb lenne a Fairy Tail-nél vagy a RE:Zero-nál sőt jobbak :3 de nem tudom neked mi számít jónak

2018. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 markoood ***** válasza:
most fut pl a radiant v a rave master kb majdnem a fary tail elōdje v groove adventure rave ezt is lehetnd mondani az elōdjének ha beírod googleba ott pár képet megnézel pl ott van 1 bōl lucy 1 ik csillag szelleme meg nagyon pacek anime hát eszembe jut még vmi írok :)
2018. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kampfer
2018. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fullmetal Alchemist (A sima se rossz, de az eltér egy idő után a képregénytől, ezért Brotherhood néven megcsinálták még egyszer manga hűre. A Brotherhood mégjobb)

Nanatsu no taizai

Naruto

Sword Art Online

Boku no Hero Achademia

Yu Yu Hakusho

Magi: The Labyrinth of Magic

Kuroko no Basket (Bár, sport anime, de lehet tetszene)

Haikyuu!! (Erre is az igaz, mint a Kurokora)

No Game No Life


Ha jól saccolom az érdeklődési körödet, akkor ezek talán tetszeni fognak. Hány éves vagy? Ezt azért jó lenne tisztázni, mielőtt ajánl neked itt valaki egy olyan animét, amitől majd 3 napig nem fogsz tudni aludni. Mert, ami jó pl. egy 20 évesnek, az koránt sem biztos, hogy jó egy 12-15 évesnek.

pl. Ha a Fairy tail a jó story, akkor szerintem a Death Parade nem fog tetszeni.

2018. dec. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A Death Parade-et is imádtam. Amúgy meg 18 vagyok.

Igazából nem tudom,hogy mi fogott meg ezeknek a storyjában de bele tudtam élni magamat. A One Piece-be meg valamiért nem.

És amúgy ha 12-15 lennék,gép előtt sem ülhetnék nem,hogy Animéket nézni vagy netezni.

2018. dec. 9. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!