Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek melyik a kedvenc AC...

Nektek melyik a kedvenc AC részetek? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

2019. dec. 31. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Origins

Mert szeretem a Két Földet. Előtte nem is játszottam AC játékkal és ezt is csak az ókori témája miatt kezdtem el próbaképpen. Azt sajnálom, hogy a római kor idején játszódik már és nem sokkal korábban. Nem mintha a görögös nem tetszene, de szerintem az Egyiptom témára is fel lehetett volna húzni egy egész trilógiát és sajnálom, hogy nem így történt. :/

Remélem még lesz játék stratégiákon kívül is, ami az ókori Egyiptomban játszódik majd. Nagyon meg tud nyugtatni, ahogy csak úgy sétálgatok a városokban. (A sztori annyira nem nyűgözött le. Nálam az egészet a hangulat viszi el a hátán.)

2019. dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Ezio Trilógia(AC2,Brotherhood,Revelations) és a Rogue a kedvenc részeim az AC szériából.
2019. dec. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Odyssey.
2020. jan. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Odysseyn kívül mindegyikkel játszottam idáig (majd az is sorra kerül egyszer). A sorozat rengeteget változott az évek alatt ráadásul időszakai vannak. Vagyis mindig eltelik jó pár év mire megjelenik egy teljesen új rész teljesen más mechanikákkal és utána azt erőltetik egy darabig, hogy alaposan visszajöjjön a fejlesztés ára. Ezek a korszakok tükrözik az akkori kor igényeit és lehetőségeit, így ha akkoriban nem játszottál egy résszel akkor nagyon durva lehet visszamenni rá mai szemmel. Például az AC1 már maga korában is elég gyatra volt, mai szemmel pedig egyszerűen vacak. Akkoriban inkább az volt a varázsa,hogy elképesztően nézett ki (az adott konzolgeneráción). Ráadásul manapság már szándékosan nem összefüggőek a részek, viszont az elején igen ami igencsak levonhat az élvezeti értékből ha csak egyes darabokat játszol. Na ennyi köntörnyalazás után itt az én listám:


Brotherhood

Black Flag

Origins

2020. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!