Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreasban (új Definit...

GTA San Andreasban (új Definitive Edition) ha kétszer beütöttem egy cheatet, de nem mentettem, akkor is kizár az achievementekből?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy ha cheateket használ az ember akkor az a hivatalos álláspont hogy nem kaphatja meg az achievementeket illetve a 100% sem lesz meg úgy. Viszont ha egy savegame-ben használtam cheatet, de nem mentettem, és semmi olyat nem csináltam amihez autosave kéne, hanem utána egy korábbi mentést töltöttem be, akkor is elvesznek az achievementek mert ütöttem be cheatet? Vagy az csak akkor van ha el is mentem a cheates játékállást?

2021. nov. 26. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mentesz és újratöltöd a korábbi mentést, akkor nincs baj. Egyébként elvileg a 100%-ot nem befolyásolja a csalás használata, de én azért nem rizikóznék.
2021. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!