Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlatátok jó magyar Minecraf...

Ajánlatátok jó magyar Minecraft szervereket?

Figyelt kérdés

Eddig a Legendary-n és a MesterMc-n játszottam, viszont az egyik megszűnt (Legendary), a másikon pedig már nem annyira jó a játékélmény. Itt például gondolok arra, hogy kevesen vannak, csak az oltogatások, piszkálások mennek gyerekes szinten, és már semmi kedve sincsen az embernek a szerveren lennie.

Ebben kérném a segítségeteket, hogy van-e olyan magyar szerver, ahol szívesen játszotok, és ahol könnyen találtatok haverokat?



2022. jan. 9. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Mivel ha azt mondom minden magyar szerver ilyen belekötne valaki inkább azt mondom hogy a magyar szerverek 99.9%-án ezt fogod tapasztalni. Játékélmény 0, egyediség 0, közösség 0. Ha jót akarsz magadnak szerzel egy eredetit és irány egy nagyobb külföldi szerver. Hypixel vagy Wynncraft pl.
2022. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 Meg van az eredeti, csak az a gond, hogy a külföldi szervereken olyan szinten belassul a gépem (úgy 2-3 fps-t képzelj el), amin szinte lehetetlen nyugodt idegekkel végigjátszani egy menetet. Ez volt a Hypixelnél is.

Viszont van több saját szerverem, amin lenni szoktam, de azért mégis csak jobb lenne haverokkal/barátokkal együtt építkezni, túlélőzni.

2022. jan. 11. 14:55
 3/7 Gofrisütő ***** válasza:
100%
Szerintem a szimpla túlélő szerverek tetszenének. Az interneten rá lehet keresni.
2022. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
75%

Nézd meg ezt az oldalt. Lehet ez megfelel.

[link]

2022. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
ProPhoenix nevű szervert tudom javasolni. Alapvetően túlélő szerver (vadon világ levédéssel, felfedező világ anélkül, telkek stb.), rengeteg játékmenetet színesítő tényezővel (mcMMO, napi eventek, napi láda stb.).
2022. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Én a FyreMCt javasolnám. Rengeteg féle dolog van benne (Túlélő, Kreatív, PvP stb), és jól elfut a gépen.
2022. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

HunEcho


Weboldal: [link]

IP: play.hunecho.net

Verzió: 1.18-1.19.2


Több szerver is van:

- Kingdoms

- BedWars

- SkyPvP

- Hamarosan többel is bővülhet.

2023. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!