Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ugye most októbertől az...

Ugye most októbertől az origin ingyenes lett a sims 4 alapjaték és ehez nyilvan le kell tölteni az EA appot es itt merült fel bennem par kérdés.?

Figyelt kérdés
Amikor ranyomok hogy letöltés a laptopom kidob egy olyat, hogy engedelyezem e hogy modositásokat hajtson végre a számítóhépen. nem nagyon ertem hogy ez mi (mivel nem vagyok jartas az ilyen dolgokba) és nyilvan ezert nem is nyomtam ra. Szóval hogyha valaki tudna ebben segiteni hogy ez micsoda annak nagyon nagyon meglöszönném.

2022. okt. 26. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy legális, megbízható programról van szó, nem adsz neki olyan dolgokra engedélyt amivel visszaélhetnek. Ez pont olyan, mint amikor egy telefonos alkalmazás hozzáférést kér a kamerához vagy háttértárhoz, mert van benne képfeltöltés funkció. Nyilván ahhoz hogy ez a része működjön és fényképet csináljon, meg kell nyitnia a kamera alkalmazást, vagy hogy képeket tallózzon be, hozzá kell férnie a tárolt fájlokhoz.


A számítógépes alkalmazás is ilyen, csak nincs tételesen leírva hogy mit csinálhat. A program játékokat telepít, és ahhoz hogy települjenek a programok és összetevők, módosításokat kell végeznie a gépen. Konkrétan mappákat hoz létre és fájlokat tölt le és másol be a gépeden. Ahogy törléskor ezeket a játékfájlokat majd eltávolítja, ahhoz is engedélyt kell kapnia.

2022. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, értem nagyon öszönöm a segítséget!
2022. okt. 26. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!