Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szoktatok MÉG videojátékokkal...

Szoktatok MÉG videojátékokkal játszani? Milyen platformon?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben egyre jobban azt tapasztalom, hogy egyszerűen unom a játékokat és rengeteg időt elcseszek vele, pedig egész életemben játszottam kb. Én vagyok ezzel így, vagy ez normális az ember 20-as éveiben?

ápr. 5. 11:41
A kérdező szavazást indított:
XBOX
Playstation
PC
Nintendo
Nem szoktam játszani
31 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Egyáltalán nem játszok már hosszú ideje. Ennek az is az oka, hogy elromlott a számítógépem. Majd idén tervezek venni egy Gamer Laptopot, de a gamer korszakhoz nem fogok visszatérni.

Most pl. eszembe jutott, amikor huszonéves koromban (jelenleg a 30-as éveimben járok) 1 héten át egyfolytában játszottam a gépen, közben meg a barátnőm összejött egy másik pasival. 😅🤣

Na, persze akkor ez nem volt ilyen vicces.


Azt mondom, hogy időnként kell kis kikapcsolódás. Lehet játszani is - főleg idegen nyelven, az még segítheti a nyelvtanulást is. Sőt, a játék akár taníthat is: ha a játékok hatására pl. úgy képzeled el a világot, mint egy stratégiai játékot, az talán segíthet is a hétköznapi gondokkal megbírkózni.

De aki belemerül nagyon mélyen a játékokba, amellett elmegy az élet!

ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Szoktam, legikább PC-n, se Xboxon és PS-en is. Változó, hogy mennyit. Néha hónapokig semmit, aztán elkap a gépszíj és letolok egy hétvégén 10+ órát. Nem kell erőltetni akkor és annyit játssz, amikor és amennyit jól esik.
ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.Nekem volt hogy 4 hónapig rá se néztem,aztán 4 hónapig megint toltam,és megint egy rövidebb szünet.Ez ilyen már ebben a korban,teljesen természetes.Ha kijön olyan ami érdekel akkor csapatom.Meg ha eszembe jut valami régebbről akkor olyankor is.Vagy ha haverok hívnak akkor egy ideig velük,de van hogy hónapokig nem érdekel semmi,teljesen változó.Lényeg hogy ne erőltesd majd jön magától a kedv ha kelleni fog..28/F
ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
telefon miért maradt ki?
ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Minden nap játszok 1-2 órát, hétvégente többet ha itthon vagyok. De ha jó társasággal vagyok akkor nem nagyon izgat egy ideig.


24F

ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
egyébként én valószínűleg sohasem fogom megunni a videojátékokat. nyilván 33 évesen sokkal többről szól az életem, de úgy látom, mindig is egy kedvelt kikapcsolódás marad.
ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

Vastagon áll a por a ps-emen 😀 harry potteres játékot is megvettem, és 10 perc után megúntam. Last of us volt évekkel ezelőtt az utolsó játék amit élvezettel játszottam, azóta nem találok semmi érdekeset.

32f

ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
32 éves nő vagyok és szeretek játszani. Nem viszem túlzásba, de ugyanolyan hobbimnak tartom, mint az olvasást. Leginkább PC-n, de van PS-em is, telefonon is szoktam. Az a baj, hogy túl sok van, ami érdekel, régebbiek is, mert régen nem foglalkoztatott ennyire, csak most meg annyi időm már nincsen :D Pl. nem tudom, hogy a Mass Effectre mikor kerül sor, pedig nagyon szeretném már.
ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Hintalow ***** válasza:

Mostanában megint gyakrabban játszom, előtte èvekig alig.

Főleg pc-n tolom, elsősorban stratègiákat ès rpg-ket.

Mondjuk 20+ ève asztali szerepjatszom is a barátaimmal, szóval a játèk szintem akkor is megvan ha amúgy nem tolok semmit pc-n 🙂

39f

ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szoktam, PC-n. Mondjuk volt pár olyan alkalom, amikor megfogadtam hogy leszokok a videójátékokról, de egyszerűen pár nap múlva azon kaptam magam hogy megint kockulok ötezerrel. Szerencsére ott tartunk már, hogy nem elítélendő az ha valakinek az az egyik hobbija hogy játszik(bármelyik platformon). Nekem annyival jobb, hogy sportolok(Kondi+Bringázás) és a gaming tökéletes relax hobbi a sok mozgás mellett. De nyilván nem csak ezekből áll az életem. :D
ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!