Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy telepítsem fel a The...

Hogy telepítsem fel a The sims 2 pets kiegészítőt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval leöltöttem az alapjátékot, minden jó nem kellett crackelni. De szeretném már vagy 2 éve a házikedvenceket amit egyszerűen nem tudok feltelepíteni, mert foggalmam nincs hogyan kell crackelni, és nem találok egy olyan linket ahol letudnám tölteni anélkül, hogy nem kell crackelni.Légyszi, aki tud ilyen linket, vagy eltudja magyarázni hogyan crackeljek akkor segítseten! Nagyon fontos lenne nekem, köszönöm ha segítettek!
2011. nov. 3. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:

a crack az csupán annyi h letöltesz egy fájlt ami megegyezik az egyik mappában lévővel, és helyettesíti a CD-t,így olyan mint ha mindig bent lenne.

A sims2nél minden crack-elésnél a TSBin nevű mappába kell belehúznod a letöltött fájlt.Majd kiírja h felülírod e.Rákattintasz az igenre.És tádá kész van :D Már is játszhatsz.

Crack >>

*****

Ez egy torrent,nem tudom h mond e neked vmit.Most hirtelen ezt találtam de ha gondolod akkor keresgélj még google-n Sims 2 Házi Kedvenc Crack néven.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!