Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehúztam a Call Of Duty:...

Lehúztam a Call Of Duty: Black Ops-t és nem akar elindulni. Mit kell tennem hogy elinduljon?

Figyelt kérdés
Ha rákattintok az ikonra, akkor egy hibajelentést ír ki:"The program cant start because d3dx9_43.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix problem." De kozben az a "d3dx9_43.dll" ott van alatta. Már másodszor toltottem le, eloszor is ezt irta ki...
2011. dec. 12. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A legújabb directx-et kell a microsoft honlapjáról letölteni és telepíteni.
2011. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


nemárt ha megnézed hogy megcrackelted-e, nemám megint letöltöd 2x :D

2011. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Crackelés után írta ki...
2011. dec. 13. 19:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Már úgy nez ki, mintha elindulna a jatek, de utana megy a hang, a kép meg be van fagyva
2011. dec. 13. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Visual c++ is kell neki, mert nem sima videóval oldja meg a betöltéseket, hanem grafikus animációkkal. Ha ez nincs fent, vagy nincs frissítva, akkor valóban csak egy képet, illetve képek akadását fogod látni.
2011. dec. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 murphy500 válasza:
török búzát rá..
2011. dec. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!