Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet -e folytatni egy MMORPG-...

Lehet -e folytatni egy MMORPG- t, vagyis online játékot, ha uninstalláltam és aztán megint felteszem, ja és hova menti el az állást?

Figyelt kérdés
Ezt nagyon nem értem mert még új vagyok ezen a területen. Arra már rájöttem, hogyha kilépek akkor legközelebb ugyanoda tesz vissza. De hogy a törlés után a gépről megint felrakva tudja az ember -e folytatni a már meglévő Leveljét, azt nem tudom. Ennyi lenne a kérdésem.
2012. márc. 18. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
az állást a szerver menti el amin játszol, szóval a válasz: igen, tudod folytatni, ha ugyan azzal a fiókkal lépsz be
2012. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondta.

A kérdésen jót röhögtem :D

2012. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy jót röhögtél, de mint írtam, nekem ez az első online játékom. Szóval előbb belegondolni, aztán ilyeneket írni. :)
2012. márc. 19. 03:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!