Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A PS4 és az Xbox One dizájnja...

A PS4 és az Xbox One dizájnja csak szerintem hasonlít?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 17:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem hasonlit, csak formában.
2013. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem se hasonlít... xbox one nál a képzelő erő hiánya látszik míg ps4 nél azonban valamit gondolkodtak rajta
2013. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

én mikor ránéztem a PS4-re egyből a One jutott eszembe :|

bár mondjuk a PS4 tényleg szebb valamivel

2013. jún. 11. 23:07
 4/20 anonim ***** válasza:

Mindkettő fekete és szögletes. Ennyi erővel egy rakás más dologra is hasonlítanak.

Az Xbox one kicsit retros, pofon egyszerű tégla, a ps meg inkább talán futurisztikus forma.

A két féle felület is olyan, hogy jó két felület. Az Xboxnál pont a felén van, a Psnél nem és a Psnél nem köszön vissza a másik oldal alján a fényes felület.


Ez már csak ilyen erőltetett fikázás, hogy most melyik hogy néz ki, meg mire hasonlít.


Különben se sokat számít, hogy néz k, olvastam különösen sokan szidják az Xbox kinézetét, nekem se nagyon tetszik, de a kinézet az a legmellékesebb. A psen is meghökkentem egy kicsit, érdekes, végül is megszokható, de tulajdonképpen annál sem számít.


A legviccesebb, amit olvastam, hogy a ps lekoppintotta az Xbox kinézetét. Nem tudom, van aki komolyan gondolja, hogy a ps sebtében három hét alatt dobott össze valami külsőt, csak azért, hogy olyan legyen, mint az Xbox?


Nyilván hiába külön dolgoznak rajta, azért a mai trendek meghatározók és nem véletlen lett az a vége, hogy mindkettő szögletes formát kapott lekerekítések helyett.

2013. jún. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
én csak azt remélem hogy a slim modellek szebbek lesznek (mert mire veszek egy next-gen konzolt már simán kiadják a slim modelleket) xD
2013. jún. 12. 15:24
 6/20 anonim ***** válasza:
hol láttátok már hogy néz ki a ps4??
2013. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

[link]

például

2013. jún. 12. 22:04
 8/20 anonim ***** válasza:
6# Volt az E3 és ott mutatták be
2013. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Most néztem meg. Mikor már tényleg örülök és váltanék konzolra, mondják ki a sziven szúró dolgot, hogy nem lessz ingyenes a multiplayer..
2013. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ps4en?
2013. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!