Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Flashelt XBOX-on megy az...

Flashelt XBOX-on megy az eredeti GTA5?

Figyelt kérdés
Hali, az a helyzet,hogy van egy XBOX360 elitem flashelve, de az utolsó másfél évbe kb. már nem elég rá a flash, frissiteni kellett volna, hogy ujabb játékokat is vigyen de ezt nem tettem meg. Na szóval megvenném a gta 5öt eredetibe, és szeretnék majd online is játszani vele. A flasht le lehet szedni a boxrol valahogy? sőt.... lehet hogy chipelve van nem is flashelve, apám haverja csinálta meg, apám aztmondta chipelt, de én azthittem chipelni csak PS-eket szoktak.
2013. szept. 27. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Chippelt nem lehet csak Flashlet, vagy RGH-zott. Online azzal már tolod, ne is próbáld meg mert kapsz egy akkora bannt hogy az csak na :D, eredetivel játszhatsz, de csak a régikkel, vagy elviszed RGH-ztatni hátha még lehet, akkor tuti menni fog, de akkor is csak offline :D
2013. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*nem tolod
2013. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szóval azt mondod, ha megvenném, alapbol nem futna el rajta eredeti játék offline-ban sem, csak ha elviszem kiszedni belőle a flasht?
2013. szept. 27. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:

flash-t kiszedni? :D XD OMG

érdekes világban élsz, offline-ba megy RGH-n tuti, Flash-en is megy, csak frissíteni kell a flasht.

2013. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivan jójány? Vissza lehet tenni a saját firmware-jét, és akkor "kiszedte a flash-t", nem? -.-


Eredeti játékot bármilyen módosított konzol visz, csak online repül.

2013. szept. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!