Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of tanksba mejik...

A World of tanksba mejik oroszközepes tank ág felé menjek? (többi lent)

Figyelt kérdés
A t-34-85 egész jó az átütése de késöbb nagyobb tierben a másik ágon a nagyobb az átütés .tudom nem csak az átűtés számit ezért kérek ebben segítséget.[mejik lehet közepes tankba a fontosabb az átütés vagy a töltési sebeség.]

#World of Tanks #közepes tank #mediumrank #orosztank ág
2014. ápr. 9. 21:43
 1/5 Basshunter5000 ***** válasza:
Az átütésnek nem kell nagynak lennie, mivel meddel oldalról vagy hátúról kell megtámadni az ellenfelet. Én most a t43-nál tartok, és nem bántam meg, hogy ezen az ágon indultam el.
2014. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő. Jó a hátsótornyoság is a rendes is. A hátsó tornyos az Side-Scrappingben tökéletes. Szeretem a nagy átütésű tankokat (így nem kell apcr-rel lőni), mert ha nem ütöd át a tankot tökmindegy milyen gyorsan lő ( ez inkább nehéz-közepes tankokra igaz) igazi közepestankban (pl.: T-44) ott egy újratöltési idő sokkal jobban jön. De helyzetfüggő.
2014. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igazi közepes tankoknál úgyis oldalba kell támadnod az ellenfelet (esetleg megkerülöd)
2014. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából azt kéne elmondanod/kitalálnod valami hogy milyen játék stilusban játszol. És ez esetben szerintem még fontos az is hogy egy specifikus tankot szeretnél vagy szeretnél végig mászni egy ágon tier 10 ig?

(medeknél szerintem se az átütés se az újratöltés nem elsődleges... a gyorsulás [lóerő/tonna]és a mozgékonyság fontos)

2014. ápr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő, hogy kinek melyik jön be jobban. A közepeseknek a legfőbb erejük a mozgékonyságuk, de nem árt ha mellé van egy jó átütésű és gyors lövegük mert nem mindig lehet oldalba támadni az ellenfelet. Mozgékonyságban olyan nagy különbség nincs a T-34/85 és a az A-43 vonal közt. Az A vonalon a hátsótornyos elrendezés néha zavaró tud lenni mert más taktikát igényelnek, de pl jobban lehet velük side scraper taktitkát alkalmazni ha épület mögül bújsz ki (bár a közepes harckocsik nem egészen erre valók), de hátrány, hogy az Object 416-nak és az Object 430 II-nek a tornyát nem lehet teljesen körbeforgatni már pedig a toronyforgás a medeknél fontos, ha egy ellenséges tankot kell "körbetáncolni". Őszintén szólva mindkét vonal jó csak rá kell jönnöd, hogy melyik fekszik jobban neked.
2014. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!