Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL Rengar nerf után érdemes...

LoL Rengar nerf után érdemes még megvenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! ugye most rengart nerfelgették picit komolyabban . De én már régóta kiszemeltem magamnak és mikor ingyenes volt akkor is elég jó voltam vele (nerf előtt). A kérdés tehát adott: Mennyire komoly ez a nerf ? és megéri-e még megvenni a cicust ? Ha a válasz NEM akkor kérlek mondjatok pár jungle-t akit ajánlotok és miért. (A fő szempont hogy élvezetes legyen) (a válaszokat előre is köszönöm)

2014. júl. 3. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, habár nekem nincs meg Rengar, én még mindig undorítónak tartom. Ha tetszik, vegyed.


Ha mégsem vennéd és egy erős és igazán élvezetes champot keresnél, Lee Sint tudom a figyelmedbe ajánlani. Mobil, rugalmas, nagyon jó gankek és counterjungle. Szerintem tiszta élvezet játszani.

2014. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen :) elfelejtettem mondani: lee, jarvan, kha zix már megvan
2014. júl. 3. 15:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem Gengar (direkt írtam így, haverokkal így hívjuk) továbbra is op maradt, csak buildet kell váltani. www.mobafire.com -on találsz hozzá Season4-es buildet.

Igen, elég komoly nerf volt, sokakat eltántorított tőle, ezeddig op-bb volt, op maradt, de kevésbé. Topra gyenguszabb már, jungle szerintem jó maradt.

2014. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden champion erős ha valaki jól kiismeri magát benne ! Nerfelve szinte minden champion erős. A Rengar tapasztalatom szerint nagyon erős és váratlanul nagy PDS t oszt le a lane re.. A minak egy rengar nem feedelve, team fight elején beugrott és egyből quadra killezet, az ellenére ,h az én csapatom sem volt papír már ! Szerintem ennél jobban is lelehetne nerfelni :D de csak azért mondom, h megéri rá kiadni :)
2014. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jóó build tippet tudna valaki mondani hozzá ?
2014. júl. 5. 14:45
 6/8 anonim válasza:

Op build:

Hydra, Yammuo, Last Whisper, Black Clever, Cipő(helyzet függő), Guardian Angel

Ez egy nagyon jó build tapasztalatbpól mondom. Rankeden zsinorba nyertem 6 játékot. Amúgy csak keress rá Ryan Choi ra. És megtudsz mindent.

2014. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hmmm jónak tűnikk :)) és nagyon tud a srác amúúgy ez jungle-be is jó ?? és még a kérdésem hogy kezdő cuccok ??
2014. júl. 28. 09:48
 8/8 anonim válasza:
Jungle és topon is megálja a helyét. Kezdő cucc az Doran's Blade vagy Machete. Atttól függ hova mész.
2014. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!