Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Caitlyn vagy Miss Fortune?

Caitlyn vagy Miss Fortune?

Figyelt kérdés
Mindkét adc tetszik de nem tudom melyiket vegyem meg először. Aki szereti valamelyiket vagy esetleg mind kettőt és véleményt tudna írni róla megköszönném. :D

2014. júl. 21. 22:08
 1/7 anonim válasza:
46%
Jinx.
2014. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Egyiket sem.


Caitnek használhatatlan spelljei vannak (főleg az ultija), egyedül a hatalmas range és a passzív miatt szeretik.

Könnyű counterelni (sivir pl).


MF az egyik kedvenc adc-m csak sajnos át fogják alakítani, nem tudni milyen lesz, bár ő se az a tipikus adc.

2014. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nami the Tidecaller ***** válasza:
100%

Caitlyn használhatatlan spellek: A spelljei miatt az egyik legbiztonságosabb adcarry,earlyben meg eléggé jó a Q.


MF meg már RÉG át lett alakítva,sokkal jobb lett mint előtte.


Ha keveset adc-zel akkor Caitlyn-t vedd, viszont ha szereted a spelleket spamelni/nagy területi sebzést osztani akkor MF-et.

2014. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cait sokk a nagy range és dmg miatt és nemhiába hogy lcsre is sokszor viszik...miundenképp cait
2014. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind2 megvan, az egy inkompetens hülye, aki szerint nem ér semmit a Cait, és MF-et meg átalakítják (laza fél éve megtörtént). A Cait nagyon biztonságos a range és az E-je miatt, hatalmas harass damage-el early és middle gameben, de a végjátékra már kicsit csökken az ereje, ha nem nagyon feedelt. MF-é az egyik legjobb early game, de a late game-je kifejezetten gyenge. Azt tartom a nagy hátrányának, hogy semmi escape spellje nincsen, ezért nagyon sérülékeny, a nagyobb range-el rendelkező ADC-k simán leverik.
2014. júl. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Cait-et vettem és nagyon tetszik. :)
2014. júl. 24. 14:57
 7/7 stubaiful válasza:
Missfortune!!!
2015. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!