Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyiket érdemes...

Szerintetek melyiket érdemes megvenni? ( league of legends )

Figyelt kérdés
Szerintetek kit érdemes megvenni közülük : Vel'Koz , Yasuo , Rengar , Draven , Fiora ? Ezekkel a karakterekkel milyen tapasztalataitok van ? Előre is köszi a válaszokat :) .

2014. aug. 13. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

szerinted miert mi dontsunk egy olyan karirol amivel majd ugyis te fogsz jatszani?

legyen mar sajat velemenyed

2014. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
andrysh , én csak kíváncsi vagyok a ti véleményetekre -.-" van már tippem kit veszek meg közülük , de ha van valakinek saját kedvence ezek között , amelyik neki bejött és esetleg mond egy-két tippet hozzá , én annak örülnék . És nem a magadfajta érdekel , aki ilyeneket ír hogy " legyen saját véleményed " ...
2014. aug. 13. 19:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

biztos hogy sokaknak nem tetszik az ilyen valasz...

viszont nagyon sok kerdezo csak azert venne meg egy adott champet mert "a neten azt irtak", es nem azert mert neki bejon az adott kari

es ez sok mas jatekra is aktualis

2014. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vegyed meg mindegyiket chamopiont, mert mindegyik jó a fesoroltak közül. Ennyit tudok mondani. Neked kell eldönteni melyik lane tetszik, melyik champ mechanikája stb. Meglehetősen éles ellentétei egymásnak a fentiek, játékstilus alapján, találd ki mi a TE játékstilusod.
2014. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi , nagyjából tudom mi a játékstílusom , de most gyakorolgatom a többit is hogy mindegyik menjen :) . andrysh , én nem is biztos hogy azt venném meg amit írnak , csak kíváncsi vagyok kinek milyen tapasztalata van velük :)
2014. aug. 14. 11:38
 6/11 anonim válasza:

Mindegyiknek van előnye és hátránya de mindegyik jó.

Vel'koz: Elég sok dmg-et ki tud nyomni magából, van knock up-ja, slow-ja. DE nincs escape spellje és a teamfightokba is távolról kell dobálnod.

Yasou: Talán a játék legnehezebb karakter. Ha megtanulsz vele játszani akkor szinte egyedül lehozol egy játékot.

Rengar: Ő egy tipikus ráugrassz és eltunteted karakter. Junglebe érdemes már csak vinni de ott elég useless gankjei vannnak lvl6 előtt.

Draven: Én őt tartom a legnehezebb adc-nek. A pengéket érdemes folyamatosan elkapni ami annyira nem könnyű mikor az enemy közben téged piszkál. Viszont kb 1-2 item és olyat ver rád, hogy leszakad az arcod.

Fiora: Elég nagy dmg-et tud kitolni de ennek ellenére mérhetetlenül papír, elég egy stun, knock up, és meg is haltál. Könnyen el tud feedelődni mivel (főleg alacsony divisionokban) nem tisztelik az erejét. Az ultija miatt nagyon jól tud akár dive-olni.

2014. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előzővel nagyjából egyetértek.

Vel'Koz: Tipikus nagy távolságból pokeoló AP mides, teljesen használható némi gyakorlás után, van némi cc-je, és komoly damegeket tud kiosztani. Szerintem a mostani metában a hasonló jellegű karakterek közül inkább Ziggs és Xerath a nyerő, de ez persze az én véleményem.

Yasuo: Nem könnyű karakter, a használói kb 80 százaléka nem tud vele rendesen játszani, ezért nem ér sokat, de ha néha olyan jön, aki tudja normálisan használni, csak úgy röpködnek a kritek, és lehozza a meccset.

Rengar: topra nem sokat ér, jungleba teljesen jó, lvl 6 előtt useles, utána nagyon görény lesz hirtelen, bár szerintem pillanatnyilag vannak jobb junglerek.

Draven: tényleg nagyon skilles karakter, kb ugyanaz áll rá is, mint Yasuora, ha adc a mained, teljesen megéri, különben nem igazán.

Fiora: papír, a ranged vagy erős cc-s toposok megeszik reggelire, de nagyon jól snowballozik, azaz ha a játék elején 1-2 killt összeszed, jó eséllyel carryzi a játékot, és menthetetlenül felerőssődik, szóval van benne potenciál, de eléégé kiegyensúlyozatlan, vagy nagyon állat, vagy semmit sem ér.

2014. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nekem Fiora a kedvencem, vele volt az első pentám :D ( De szerintem vele elég könnyű játszani xD )

De amúgy ha nincs el feedelve akkor tényleg könnyen meg lehet ölni :/

2014. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor vedd őt, így nyilván jó statjaid lesznek, és komoly esélyed a játék leheozására. Viszont a tudásod nem igazán fog vele fejlődni, mert tényleg könnyű champ.
2014. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én most vettem meg Yasuot és 5. meccsemen quadráztam vele. (Tudom nem nagy dolog de nekem akkor is az.:D ) Nem olyan könnyü champ de nehéznek se mondható. Midre a legeffektívebb de solo topra is jó. Azt szeretem még benne hogyha nem kap feedet akkor is brutál dmg-je van. Statikk,Infinity és elég erös. Teamfightokba az ultija nagyon jó de azért nem kell try hardkodni.:DD kb. ennyi a véleményem. :))
2014. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!