Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kereskedhetnék hasznosan...

Finalman kérdése:

Hogy kereskedhetnék hasznosan Fifa 15 Ultimate Teamben?

Figyelt kérdés
Szerintem sok mindenkinek kérdéses, hogy hogyan tudna több pénzt összekaparni Ultimate Teamben, hogy esetleg megvehesse kedvenc játékosát. Szóval, milyen tippeket tudnátok adni? Jelenleg aranyszerződésekkel bizniszelek, na de a továbbiakban? Hisz így elég lassan megy a dolog :) Még mielőtt valaki azt tanácsolná, hogy vegyek Fifa points-ot, nem, nincs rá keret. :) Privátban is beszélhetünk és előre is köszönöm akik vették a fáradságot és normális válaszukkal segítettek.

2014. szept. 28. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a fogyóeszközökre esküszöm. Csapatedzés,összhangstílus pozícióváltás,gyógyítás,stb.Igaz,hogy kevés haszon van rajtuk de sokat kell árulni. Játékosokkal csak akkor fogok kereskedni ha már lesz 200 ezrem addig felesleges.
2014. szept. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok :) mondjuk játékosokkal is nehéz, na de mire meglessz 200k :OOOO
2014. szept. 29. 18:12
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én felvittem 1-2 hónap alatt 300.000 körülire a pénzem,én először ezüst játékosokkal üzleteltem akik 70 vagy fölötte voltak értékben és 150-ért meg lehetett őket venni (csomó ilyen van akiknek pár másodperc és lejár az aukciójuk de 70 esek legalább) és őket kiraktam buy now-ba 200-ért vagy 250-ért és általában el is vitték őket,így egy óra alatt akár 50 játékos esetében(én ezt 2013-assal csináltam,már nem játszom,akkor azt hiszem ennyi volt a felso limit vagy 30)50*50=2500 körüli hasznot értem el(minusz 5%) meg nyilván nem mindegyiket vitték el,de érted,ez egyszerű és működött,gondolkodni sem kellett semmit ehhez a módszerhez.amikor 40.000 fele jártam akkor pedig 8-10 ezres játékosokkal is üzleteltem(nagyobb haszon) plusz ezüstökkel ugyanígy,ha iparszámra csinálod és sok időt szánsz rá nem olyan hosszú idő felmenni szerintem :)Időhiány miatt én már 2 éve nem ultizok,csak online játszom ha van időm :)Remélem segítettem,még ha nem is valami nagy okosságot vagy bankrobbantást mondtam :) De ez tényleg egyszerű így,plusz nyerj néhány bajnokságot:) játékos szerződést magadra meg ne költs,ha 1 meccse van hátra add el,és vegyél olcsóbban (vagy akár ugyanannyiért) egy olyan játékost mintha üzletelnél :) ezen is sokat spórolhatsz
2014. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Kipróbálom majd :)
2014. szept. 30. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!