Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki War Thunderbe 5-ös szintű...

Aki War Thunderbe 5-ös szintű a németeknél az megbánta hogy azokat húzta fel?

Figyelt kérdés

2014. okt. 12. 12:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

minden nemzettel tier 4 vegen jarok, es egyiket se banom

mivel a jatekos tudasan van a lenyeg es nem a jarmuveken igy csak az banja meg aki bena es a jatekra fogja azt.

2014. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Bárcsak elérném basszus én is az 5-ös szintet,de valamiért a kettesnél tovább soha sem jutottam,pedig örülnék már ha lenne bárhol 5-ös tierű vadászgépem :( Az a baj hogy amerikai ágat meguntam a kettesnél,oroszoknál sem jutottam tovább most németeknél vagyok de most meg már ott vagyok hogy unom,megint elöről kezdeni,bár eddig a német ág a legjobb nekem,de kétlem hogy eljutok 5-ös szintig mert addigra letörlöm :/ Már így is gondolkodtam hogy valahogy kéne kérni valakitől egy accot aki már megunta. Amúgy én amit megbántam az az orosz ág volt,egyszerűen tök gyenge a fegyverzetük,ez az egyik a másik meg hogy valami irritálóan hülye az irányításuk,nehezen fordulnak lassúak meg minden! Egyszóval megbántam,Amerikaiaknál meg jól fordulnak de 2-es szintig a tapasztalatom az hogy tök gyenge a fegyverzetük,németeknél meg valami iszonyú jó minden :D Tök jól fordulnak,meg a fegyverzetük is na az nem semmi,már mikor lövök az tök jó mert hangos :D
2014. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én mondjuk azt vettem észre, hogy az angol gépek félelmetesek. Beaufighter 2 motorost és a Spitfire-t meg sem merem közelíteni a Bf-109-el.


Amit szokás szerint nem szeretek, a feltunkolt fizetős játékosok, akik ilyen egy lövés egy öléssel szednek le. Mert fordulóharcban rajtam múlik hogy elbénázom e vagy sem, de mikor egy kör arról szól hogy 5-ből 4 gépem az első rövid sorozattal kivégzik "pilot knockout" szöveggel, az kicsit zavaró.


Meg ugye, ingyenesen kb lóf..sz szinten kapok pontokat, így sokkal lassabb fejlődni.

2014. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

#3, a fizetos jatekosnak is ugyanolyan fegyverzete es loszere van mint az ingyen jatszonak, ez bena kifogas, te is ugyanugy tudsz one shotolni

az xp meg jol el van talalva, pont annyit kapsz amennyi kell, eleg gyorsan lehet fejlodni premium nelkul is

2014. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem kifogás, szimplán így tapasztalom.
2014. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
es honnan gondolod hogy aki kilo premiumos vagy sem?
2014. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Onnan hogy tele van pakolva prémium cuccokkal, matricákkal, és prémium gépekkel repül.
2014. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

matricaim nekem is vannak es nem vagyok premiumos

a premium gep meg semmivel sem tud tobbet mint a rendes gep, csak tobb penz es xp, hasonlitsd ossze a fegyvereiket es a loszert

nekem is sokszor ossze jon a pilota kilovese, csak gyakorlat kerdese, de ugy latom folosleges teged gyozkodni...

2014. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Miről is akarsz győzködni? Minden free to play (free to pay)játékban előnyt élvez az aki belefizet. És ha 5 esetben 4-szer így szed le ugyanaz az ember az azért eléggé rontja a játékélményt.


Egy fordulóharcot megnyerni vagy elveszíteni élmény, de az nem hogy hozzá sem nyúltam még a billentyűzethez és már halott vagyok.

2014. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%

kijavitanalak:

a LEGTOBB f2p jatekban elonyt envez aki fizet

a WT azon keves jatekok koze tartozik ahol elkolthetsz fel milla forintot is, akkor sem vagy jobb mint egy free jatekos, csak lesz par premium geped ami a csataban ugyanazt tudja amit a tobbi jarmu, kiveve hogy tobb penzt hoz

sajnalom hogy te maskepp latod...

2014. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!