Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks vs Warthunder?

World of Tanks vs Warthunder?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb játék?

(a Warthunder tankos részével szeretném összevetni)



2014. nov. 13. 07:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
minden teren a War thunder sokkal jobb
2014. nov. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem értek egyet az elsővel.

A két játék nagyon különbözik egymástól ezért nem lehet eldönteni melyik is a jobb, csak anyit hasonlóság van a kettő közt hogy tankokkal kel harcolni és semmi több!!!


Pro és Kontra:

1-WarThunder(WT) ha kilőnek és ha még marad tankod visszalépni a harcba, ez 3 tank per csata. mig a wot-ban ilyen nincs, ha kilőnek akkor nemtudsz ujra visszalépni egy másik tankkal a csatába.

2-Wot -ban látod menyi a HP-d, mig WT-ben nincs HP akár 1 lövéstől is meghalhatsz. Ha WT-ben csak az egyik legénységi tag is meghal olyan mint ha kilőték volna a tankodat, nem tudod folytatni a játékot.

3- A WT-ben elég gyakori a tak meghibásodások(nem tudsz lőni, nem tölt.....) a wot-hoz képest.

4- A wt-ben vanak IA-tankok is amit nem játékosok irányitanak.

5- WOT és a WT tankjainak mozgása között őriási a külömbség(ide beleértem a toronyforgást és a ágyúcső mozgását is), amiben a wot sokkak ta jobb játékélményt nyújt!!! mig lehet hogy a WT a reális mozgést mutatja ami a játék szempontjából nehezeb irányitást ad.

6-wot -ban a célzás közvetlen(ahol a célkereszt közepe oda lösz), WT -nél ez reálisan van megoldva ha becélzod a tankot it a valüs célkereszt kicsivel lejebb helyezkedik el mint a célzókörünk közepe ezért is ez a célzás tipus ballisztikus és valósághűbb, de a wot-é jáchatóbb és gyorsabb.

7- mig a Wot-ban látni az ellenséges tank körvonalait( pirosan körbe van rajzolva) addig a WT-ben ilyen nincs. Sokszor azt sem tudod hova lőj csak ha látod hogy be zöldül a célkereszt akkor tudod meg merre van a tank.

8- mig a vot ban ha elbujsz egy bokor mögé tisztán látsz mindent, a WT-ben meg ha erdőben mész bokrok közt már akkor sem látsz tisztán nem hogy még ha valaki tüzel lád ,mert kapkodhatod a felyed honnan lő valaki.

9- wot csapat infők(F1-F10 billentyűk és a térképre valő kattintás) nagyon júl megvan oldva a WT-hez képest ami nem éppen felhasználó barát.


Hát kb. ennyi, de még volna mit írni.

Most ne hogy azt gondoljátok hogy a WOT jobb!!! A wotban is sok a hiba de mint két játék összehasonlitani nem nagyon lehet a kettőt, mert annyira eltérnek egymástól, egyszóval ki kell próbálni mindkettőt mert mindkettő más-más játékélményt nyújt.

2014. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

teny hogy elegge kulonboznek, de maga a jatekelmeny meg a lehetosegek miatt a a WT a nyero

a WoT tulsagosan arcade, szinte mar butitott verzio, a WT-ben tobbet szamit a jatekos tudasa, nem eleg beallni dontott pancellal egy szikla/epulet moge

a killstreak repullos dolog elegge bejovos

a celzas meg legyen legalabb elethu, a Wot-ot a bena celzorendszere miatt hagytam abba regen

a WT-ben is van piros korvonal

fontos tenyezo meg, a WoT-ban farmolni kell a penzt, a WT-ben meg nem, a jarmuvek ingyen is megjavitodnak idovel, amivel eleg sokat lehet sporolni, meg amugy is boven kapsz penzt

nincs premium loszer es arty, ez a 2 dolog meg sok embert felbosszant a WoT-ban

2014. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

"a WT-ben is van piros korvonal " és hol?

Mert tudtommal nincs.

2014. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

valamiert torolve volt az utolso 2 kommentunk

na akkor:

edzopalyan

[link]

jatek kozben

[link]

es szerinted bokor mogul sem lehet latni senkit

[link]

2014. nov. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Battlefield Vagy Call of Duty?


Magyar bor vagy francia bor?


Kinek mi áll közelebb a szívéhez, kinek milyen a játékstílusa.


Én már másfél éve megunhatatlan WoT-ozok, még a WT tankos részét a 10. csata után hagytam a francba, egyrészt a bugok miatt, másrészt a túl szimulátor miatt, harmadrészt pedig mert egyáltalán nem gépbarát (minimum grafikán laggoltam mint a franc).

Amúgy azt, hogy nincsenek artyk a játékban, nem hoznám fel a mentségként.


No, és a játszható tankok mennyiségét is érdemes összevetni:

WoT: 300+ (pontos adatot nem találtam)

WT: na, itt pedig még csak egy normális képet sem találtam a tech tree-ről de aligha hiszem, hogy több lenne 50-nél.

2014. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

igaz, vegulis jatekstilus a legdontobb, nekem a szimulator nagyobb elmeny

nalam forditva van, a regi es az uj gepen is szebb a WT, kb ugyanolyan szintu beallitasnal

jelenleg 38-38 tank van, plusz a premiumok

de igazabol nem kellene az ilyensmit szamigalni, normalis jatekos elmekszik hogy anno a WoT is csak 2 nemzettel indult, arty/td ag nelkul, plusz a WT nem fogja a csak papiron letezo jarmuveket berakni a jatekba, hisz nincs mi alapjan a szimulaciot elkesziteniuk.

2014. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez érdekes mert nálam ilyen "piros körvonalat" nem mutat, de viszont van egy olyan hogy van a tank körül egy keret aminek a négy sarkát látni.
2014. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De valaki még mindig fórumnak használja a kérdést ... és ez eléggé idegesítő

2014. nov. 21. 20:29
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem tetszik, máskor ne kérdezz semmit!!!

Mindenki a témával kapcsolatban szólt hozzá........

2014. nov. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!