Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valamikor Várható, hogy...

Valamikor Várható, hogy megjelenik a Half-Life 3? Egész sorozatot követtem, játszottam és nagyon tetszik, a jétk, történet.

Figyelt kérdés

Egész sorozatot követtem,játszottam és nagyon tetszik , a jétk, történet... Néztem oldalakat de mindenfélét halottam..

Örülnék egy Hl 3-nak?

Ti?


2015. júl. 19. 17:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ma reggel jelent meg egy cikk a PC Guru-nál miszerint sosem fog elkészülni a HL3. A hír egy megbízható forrásból származik akik már máskor is igaznak vélt pletykákat szivárogtattak ki.

Itt a link: [link]


Kiderült az, amit már én is leírtam az 5. válaszban. Túl kockázatos kiadni mert az embereknek hatalmas lett az elvárása. Másrészt pedig a Valve többi játékai több pénzt hoznak ezért azokat támogatják.


Megkaptam a leveled, csak múltkor elfelejtettem válaszolni úgyhogy most itt fogok (bocsánat): Itt nem arról van szó hogy a HL3 nem hozna nyereséget. Hozna és sokat csak nem annyit mint mondjuk egy Dota2 vagy egy CS:GO. Úgy látszik hogy a Valve nem szeret kockáztatni (ami érthető is egy ekkora cégnél). Másrészt pedig egy ilyen munkához rengeteg fejlesztő kellene, de ugye ők most elfoglaltak a Source 2-vel meg ki tudja még mivel.



Másrészt csak hogy jó hírt is közöljek: Az biztos hogy a Valve egy új játékon dolgozik. Valószínűleg majd az új konzoljukra. Ez egy tavalyi esetből derült ki amikor a Saints Row széria kreatív rendezője Steve Jaros kilépett a Volition-tól és csatlakozott a Valve-hoz. Azt írta hogy a Valve-nál egy még be nem jelentett projekten dolgozik.

2015. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Aha :D Hát remélem mire dolgozni fogok azért megjelenik :) Adigg újrájátszogatom a részeit :D
2015. júl. 25. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!