Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tanks: Jpanther 2-t...

World of tanks: Jpanther 2-t vagy Ferdinand-ot válasszam?

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mozgékonyabbat akarsz akkor jp2 ha erősebb páncélt akkor ferdi.
2015. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Brandon41 ***** válasza:
Az 1.válaszadónak igaza van. De az a baj hogy mostmár mind a kettőt simán átviszik.nem okoz gondot az átlövése egy nyolcas tanknak belövi ott az egyenes lemezt a ferdinél vagy jgdpanther 2-nélkül pedig a frontját azt csókolom,már aki tudja hogy hol. kell lőni.
2015. aug. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Brandon41 ***** válasza:
Elnézést a sok pontért meg az oda nem illő szavakért csak a telóm hülye és "kíjavítja"
2015. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából a lassú, nehéz tankokhoz vagyok szokva. Viszont, ha átviszik mindkettőt, akkor nincs értelme a lassabbat választani és a jpanthernek legalább ferde a páncélzata, habár kicsi a löveg forgási szöge és csak 5 személyzete van.
2015. aug. 14. 23:21
 5/7 anonim válasza:
Nekem Ferdinandom van és nagyon meg vagyok vele elégedve :D
2015. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Brandon41 ***** válasza:
de mindkettőről lehet pattanni nem azt mondom hogy papír minda kettő csak aki tudja hogy hogyan kell meglőni az át is viszi persze ha megvan az elegendő penje
2015. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Brandon41 ***** válasza:
én nekem t28-am volt ( tier 8-as) sokszor pattantak róla volt hogy egy is-4 pattant róla . arról igazán lehet pattanni,mert a tapasztaltlanok alig látnak olyat ás fingjuk nincs hog hol kell belőni, én úgy csináltam vele hogy ha el lőttem magamat akkor addig rángattam a td-t amíg be nem töltött. azért réngattam hogy ne találják el a periszkópomat
2015. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!