Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csabitasbol jeles 2. epizod?...

Csabitasbol jeles 2. epizod? Mit tennetek?

Figyelt kérdés
A masodik epizodban nem irattam ala a papirt Castiellel es utana ossze verekedtek Nataniellel. Ki oldalára erdemes allni ha Castielnel van nagyobb eselyem? Mi fog tortenni utana?

2015. dec. 28. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én erősködtem, hogy írja alá, végül megtette, de így is-úgy is összeverekednek. Annak az oldalára érdemes állni, akivel randizni szeretnél menni.

Az esélyed alapján most Castiellel mennél majd, ha vele is akarsz állj az ő oldalára (ebben az esetben Nataniel meg fog rád haragudni - később nem tudom, hogy lesz, én is csak most kezdtem és a harmadik epizódnak az elején vagyok). Ha Nataniel mellé állsz, akkor pedig Castiel fog rád megharagudni, nála viszont nő az esélyed.

Én direkt Nataniel mellé álltam, mert ő a favorit, tehát az alapján dönts, hogy kit bírsz jobban.

Egyébként nézelődtem neten, vannak blogok ahol fent vannak a megoldások egy-egy fiúra, hogy mikor nőhet vagy csökkenhet az esélyed, meg youtube-on is vannak rá videók :)

2015. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha Nataniel mellé állsz, akkor pedig Castiel fog rád megharagudni, nála viszont nő az esélyed.

--> Úgy értem ebben az esetben Natanielnél nő az esélyed.

Remélem nem kevertelek meg nagyon :)

2015. dec. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okes koszi:)
2015. dec. 28. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!