Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW-ba 73-as DK-mal szeretnék...

WoW-ba 73-as DK-mal szeretnék pvp-zni de nem igazán megy. Hogyan kéne ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Gyakran van hogy jön egy rouge rámcsap 2-őt és meghalok. De én üthetem mint a bolondot de 2 ütésből betesz a lomtárba. Ha proccol nekem a Killing machine és akkor ugye az obliterate is mobra sebzek 6k-kat de rájuk csak 500-1000-reket. Hogy van ez? Hallottam valami pvp-s gear-ről, de hol lehet olyat szerezni? ilyen sokat számít?

2016. jún. 21. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

PVP talent meg ilyenek


de a rugót amúgy se szabadna ambush-al kezdeni engedni tol egy kidney shotot és véged is van


DK amúgy se kifejezetten PVP karakter

2016. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert twinkelnek, vagy csak simán full heirloommal fejlődnek és úgy mennek be.
2016. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 keltapap válasza:
tapasztalat:ha még most kezdted akkor nem nagy baj próbálj meg a csapat közelében maradni és egy pár meccs után vegyél pvp-s geart és igen ez nagyon sokat számít a szerveren menny oda valakihez és érdezd meg hogy odavinne-e tapasztalatból mondom sok kedves gamerek szoktak lenni taurin
2016. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"DK amúgy se kifejezetten PVP karakter"



Khm... mondd ezt az unholynak.

Wotlk-ban az összes kasztot beverted vele... olyat kriteltél a death coilal,hogy még a holy pala besírt rajta.

2016. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
low level pvptől ne várj sokat:) Akkor se, ha dk vagy! Ha nincs megfelelő geared, elvernek. Stamina-strenght-resi ami kell neked, ha twink akarsz lenni. Ha nem, akkor csak szépen fejlődj fel 85re és majd szerezz akkor geart.
2016. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!