Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » OMSI 2 Futár hiba, megoldás?

OMSI 2 Futár hiba, megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Omsi 2-ben pontosan a 2.2.017-es verzióban de az elöbbiekben is az a gondom hogy a bkk futár kijelzőjén a négyzetek meg az alakzatok megjelennek de pl a tárolt hangoknál meg az időnél egy darab szám betű nincs. egyik buszban sem. már többször ujratettem a buszokat és a pályát is. Ha valaki tud rá megoldást előre is köszönöm

2016. jún. 29. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
OMSI 2-ben jelenleg az összes kiadott futár változat erősen béta, tehát elképzelhető, hogy nem működik még megfelelően.
2016. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy videósnak például hibátlan meg persze nekem is működik kijelzőket működteti csak az állomások nevét nem írja oda a futárra meg a tárolt hangok neveit csak a téglalapjait amit kattintani lehet.
2016. jún. 29. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám nekem is. És gondolom neked is tört.
2016. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen tört nekem is
2016. júl. 2. 11:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ez a gond,csak eredetivel működik,mivel ahhoz kompatibilisek a dolgok.
2016. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tört és az eredeti játék minden paraméterében megegyezik egymással, tehát azon biztosan nem múlik, hogy működik-e.
2016. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Le kell tölteni a futár betűtpusait és bemásolni a fonts mappába.

[link]

2017. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!