Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan érdemes rangsorolt...

Hogyan érdemes rangsorolt játékokat játszani a League of Legends-ben?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok kezdő, mégis rengetegszer megfordul ez a kérdés a fejemben. Az előző seasonban Gold V voltam, persze akkor még csak solo/dou lehetőség volt. Mostanra bevezették ezt a premedeléses rendszert. Mit gondoltok, hogyan érdemes elkezdeni? Inkább csapatban érdemes menni, vagy egyéniben? Tudom, hogy ez attól függ, ki melyiket preferálja, ettől függetlenül kérdezem, hogy melyik a célravezetőbb? Egyéniben azt vettem észre, hogy szinte biztos, hogy egy premedebe fog dobni. Ha csapatban megyek, lehet "meta"-t vinni meg ilyesmi.

A sok tapasztalaton kívül, van rá mód, hogy valaki magas divízióba kerüljön (boost, meg ezeket leszámítva)? Hogyan lehet legjobban carryzni a meccset, vagy segíteni a csapatnak, a sok roamolással? Esetleg van olyan, aki teljesen egyedül jutott ki pl. diamondba? Esetleg tudtok ezzel kapcsolatban ötleteket adni?



2016. júl. 5. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a solot, max a duot preferálom, de azt is ts nélkül.

Az a baj a premadevel, hogy a vége ígyis úgyis az lesz,hogy x idegesíti y-ont és ezen megy el a meccs. Soloban ilyen nincs, mert ha nem tetszik a kkor mute és kész, nem kell hallgatnom őket.

2016. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak sajnos soloban összedob premede-el. A másik, hogyha muteolod ugyanott vagy, mintha csapatban veszekednek.
2016. júl. 5. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért lennél ugyan ott? Ha a füledben ordibálnak egymással, szidják egymást stb az rombolja a morált, nem tudsz figyelni a játékra. Ha a randomokat lemuteolod akkor pedig semmi sem zavar, játszol szépen. Az a baj a premadevel,hogy elvárják a minden meccses győzelmet,vagy hogy minden meccsen ugyan azt a szintet hozd és ha ez nem valósul meg akkor ennyi volt, megy a flame.
2016. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Soloba játssz, mert különben nem a saját mmr-edben fogsz játszani, tehát vagy nem fejlődsz semmit, vagy szétkapnak/lecarryznek.

Ahhoz, hogy feljebb juss, jobb játékossá kell válnod, ehhez ajánlom streamek nézését(SoloQ, nem LCS!!) meg saját replayek elemzését(miért haltál meg, miért nem tudtad elvinni a killt, megérte-e a leblancot chaselni ahelyett hogy lefarmoltál volna 2 wavet stb.).

Az hogy ki mennyi idő alatt jut fel diamondba, az játékosfüggő, van aki pár 100 ranked meccs alatt megoldja mert van tehetsége, meg van aki 2k+ után sem képes kijutni goldból.

2016. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3

Ez igaz.


#4

Köszi szépen, a visszanézés jó ötlet!

2016. júl. 5. 21:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól a válaszolótól kérdezem aki nem a premade híve, a haverjaiddal játszol vagy valami random emberekkel akiket egy facebook csoportban találtál?
2016. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 savanyújóska ***** válasza:
Én sem vagyok a premade híve, ha beugathatok BIV-ből (LEL :D), egyszerűen nem vagyok azon a szinten, hogy a voice chat + extra ember akire figyelni kell, segítsen, ne hátráltasson, plusz mivel nagyon alacsony mmr-em van, ezért elég érdekes teamek is szoktak kialakulni. Nekem ami feltűnt, hogy nagyon sokat számít milyen hangulatban kezdek bele a meccsbe, pl. fáradtan esélytelen, vagy ha csak egy chamionhoz van kedvem, akkor se szoktam rankedre menni, mert lehet, hogy kibannolják, és ha nincs kedvem valamivel játszani, akkor szar leszek, hiába daráló másképp. Meg a roamot támogatom, 0/4 zedemet hoztam fell carryig vele (ok, bronz, de az elv a lényeg), igazából ezek ilyen tök alap dolgok, és engem is érdekelnek a bölcs tanácsok (bár most olyan 75%-os winratem van, szóval lehet season végére kijutok :DDD)
2016. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 (savanyújóska)

Sok sikert a kijutáshoz, remélem nekem is sikerül legalább egy gold 2 fele végeznem. Néztem videósokat, de az alapokon (push, roam) kívül nem igazán hangzott el semmi.

Sajna azt veszem észre, hogyha egyedül megyek bedob egy premedebe, akkor ugyanott vagyok, mintha én indultam volna el. Főleg duo-t preferálom, maximum hárman.

2016. júl. 6. 18:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Most megint külön van ranked team, tehát sima rankedet ha jól tudom most legfeljebb hárman lehet menni. Amúgy ami szerintem (tapasztalatom szerint) a leg célra vezetőbb, hogyha választasz egy hőst aki bejön és szigorúan CSAK vele mész rankedre. Újra és újra és újra. Egy idő után annyira a véredben lesz, annyira átlátod majd a limitjeit, Power spike-okat stb, hogy stabilan jól fogsz teljesíteni vele, aztán hosszútávon már fel fogsz jutni. Ha bannolják, elpickelik, akkor mondjuk 2-3 Champ legyen tartaléknak, de én pl most Cassio-ra mentem rá nagyon akinél ez a veszély nem nagyon fenyeget és Topra is lehet vinni, ha midet nem kapom meg.
2016. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 savanyújóska ***** válasza:
Köszi, egyelőre nem rossz, az előttem szólóval egyetértek 2-3 champ 2 lanere, és 1-1-et tudj nagyon, nekem Zed a main, és vele mászok is ki, csak sokat bannolják, topon meg Irelia nagyon beteg most szerintem...
2016. júl. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!