Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet ugy pokemon...

Hogyan lehet ugy pokemon gozni, hogy a "hamis hely" kozben be van kapcsolva a telefonon?

Figyelt kérdés

2016. aug. 18. 19:07
 1/2 Krisipoke ***** válasza:
100%
Rövid idő után sehogy, mert bannolnak.
2016. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem bannolnak, ha nem ugrálsz 10 km-eket mint egy idióta. Én egy ideje már így játszom "Budapesten", mert egyébként túl drága lenne felmenni. Ha Budapestre "megyek", várok egy kicsit előtte és utána is, mielőtt itthonról bejelentkezem, mondjuk annyit időt, amennyi idő lenne feljutni oda kocsival. (Vidéken elég szívás játszani, szóval no judge. Ennek ellenére napi 2-3 órákat szoktam itt is csinálni, főleg tojáskeltést.)

A kérdésre válaszolva rootolni kell a telefont, és fake GPS alkalmazást használni. Én személy szerint gépen csinálom Bluestackson.

https://www.youtube.com/watch?v=f6v7WaxYzMc

Itt lépésről lépésre elmondják. Ha nem működik, akkor ne azt a GO apk-t használd, amit ő ad, mert az már lejárt. Google-zz rá a legújabbra. Nekem így működött.

2016. aug. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!