Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Wars the old republic...

Star Wars the old republic ingyen, érdemes?

Figyelt kérdés
Hali, gondoltam kipróbálnám a SWTOR-t de utána olvastam és abból nekem az jött le hogy aki csak simán letölti annak nagyon meg van keserítve ott az élete mert a legtöbb dologhoz vagy nem fér hozzá vagy csak korlátozottan. Érdekelne aki játszik vele ingyen saját tapasztalata szerint hogy érzi? eddig a guild wars 2 amit kicsit játszottam az van hasonlóan hogy egy bizonyos szintig mintenhez hozzáférhetsz ami meg a kieggel jött a + szintek és mapok ahhoz nem, máshoz nem tudom hasonlítani. Itt meg gondolom az inventori lehet kicsit és bővítheted pénzért stb... korlátozások lehetnek. Véleményeket tapasztalatokat szeretnék kérni hozzá. esetleg valami jó tört szerver ahol nincs ilyen gond? (mint a wowhoz a tauri.?) válaszokat előre is köszi

2016. nov. 20. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Tort szero nincs. Ha csak a story erdekel akkor hajra, ha komolyan akarod venni a jatekot akkor a zsebedbe kell nyulni, vagy rakast farmolnod hogy jatekon belul megvedd a premium feloldast.
2016. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát érdekel a story de az angol tudásom nem a legjobb, inkább csak funból szeretnék ott lenni, kipróbálni valami újat. a main játékom mindig a wow lesz, ez csak mellé kéne újdonság gyanánt :)
2016. nov. 20. 18:06
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Ilyenek ezek az "ingyenes" játékok, egy idő után eljutsz arra a szintre, hogy vagy fizetsz, vagy uninstall. Vagy kitartó vagy, de lehet szenvedés lesz már csak.


Lehet a War Thunderben is vért izzadva haladni, mert egy idő után nagyon nyögvenyelős a játék, de ott van az az opció is, hogy veszel prémiumot, és mindjárt gördülékenyebben megy a játék. Vagy talizmánt raksz a kedvenc járművedre, ami szintén nem ingyenes. Vagy veszel egy prémium járművet, ami aztán végképp nem ingyenes, kivéve ha nincs valami event, vagy bármi nagy szerencse.

2016. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem fizettem egy petákot sem, mégis van maxos karim. :D És iszonyatosan rohadtul jó, hogy lehet válaszokat választgatni. ;) NIncs ennél feelingesebb játék
2016. nov. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

War thunderben egy egyszeru logika alapjan gyors a fejlesztes, lenyeg hogy Ace legyenek a jarmuveid, es ebbe a logikaba a folosleges a premium jarmu, vagy az osszeset meg kell venni. Premiumom sincs, es talizmanokat is csak jutalomba kaptam, peldaul egy wotnal sokkal gyorsabb a fejlesztes.

Viszont a Wt nem jo ellenpelda ingyenes mmo-ra. Itt minden normal jarmuved meglehet, alapbol nincs korlatozas. Ingyen megkapod a teljes jatekot, a fizetosok meg par nem letfontossagu extrat.

A Swtor-ban az ingyenes resz csak a jatek toredeke, fajok, carakter slotok, tradeles, chat, endgame gear, stb, zarolva van. A fizetosok kapjak mrg a teljes jatekot, extrak nelkul. Es ez nem mindegy!

2016. nov. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp próbáld ki 50. szintig ingyenes. Utánna ha tovább akarsz fejlődni 65. szintig akkor már előfizetőnek kell lenned. De az 50 szint sem 2 nap.
2016. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell leőfizetned. Elég, ha megveszed a legújabb kieget (nem drága), és azzal az összes eddigit is megkapod+preferred státuszú leszel. ;)
2016. dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond vele,ha meg mar veszel egyszer egy Digital Packot kb 4 euroért maris preferred leszel,az a free meg subsriber közt van.a telefonos appot használva meg havonta 100 cartel coin fog jönni,a cartel marketböl meg fel tudod oldani a korlátozásokat
2020. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!