Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL: tanács. Hogyan szerezzek...

LoL: tanács. Hogyan szerezzek előnyt early gametől egy kicsit erősebb ellenfél ellen?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa ez a kérdés.. Lol-ban mid lane a kedvencem, szeretek mágusokkal játszani. Ha az ellenfél nem tud még annyira jól játszani, akkor semmi problémám nincs. De mostanában gyakrabban szorulok vissza. Néha szeretek passzívan játszani, hiszen gankekkel nagyobb az esélye egy-egy killnek. De már.. hmm.. "Megfélemlít" az ellenfelem, és a tradeket is elvesztem.

Nem vagyok olyan jó játékos, de azért nem szeretném, hogy mozdulni se tudjak anélkül, hogy valaki segítene.

Amit észrevettem, hogy míg régen túl korán, most túll keveset használok flashet és más summokat. Szerintetek érdemesebb aggresszívan flashelni, ha van esélye a killnek, vagy inkább hagyjam menekülésre?

Van valami tipp, hogy hogyan szorítjam vissza az ellenfelem? Egyébként legtöbbször azokkal van gondom, akiknek van mobilityje, tehát sokszor assasinok. Lehet, hogy ez hősöktől függ, hogy mikor szorulok visszább, vagy van valami, amit nagyon rosszul csinálok?


Előre is köszi a választ! :D



2017. jan. 7. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Tanulj meg tradelni early game ban, farmloj jól, tanulj meg dodgeolni, tanuld meg felmérni az ellenfél erősségeit hátrányait, tanuld meg a match upot, tanuld meg, tanuld meg......

Sokat kell gyakorolni ennyi az egész....

2017. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Midet ott rontják el sokan, hogy nem tudja managelni a manát. Alap, hogy tudd kb az ellenfél kombó mana határját, cd-it. Sokan szinte csak tradere használják a spelelket, ha megnézel egy profi meccset akkor láthatod, hogy kb minden spellt eltolnak, hogy ne veszítsenek farmokat. Szerintem 20.percél a 140cs az az alap kategória. A másik hiba az overstay. Lateben egy jó fight után, lanen pedig addig maradnak amég tudnak és ezáltal egy rakat xp-t, goldot buknak. Tudni kell, hogy mikor pushold be gyors a laned torony alá és akkor menj vissza. Ne pedig 2k goldal rohangálj a lanen.


Tipikus hibák ilyenkor:

-Az enemy visszamegy, te meg farmolsz és maradsz, ő pedig item előnnyel jön vissza.

-Tradeltek, mind a ketten sokat buktok és ezért backeltek ahelyett,hogy betolod vagy visszalépsz torony alá, ő azt hiszi,hogy backelsz és hazamegy, de te még gyors betolod mielőtt te is megteszed.

-Nincs semmi infót a junglerről és úgy próbálsz pusholni low hp-n.


A laningphase lényege az xp és farm előny gyüjtése, nem pedig a killeké. Hiába jön a 5-0 vayne ha te 20.percre 40farmot ráversz és 2szintet akkor esélye sincs, egy kombóból eltűnik és onnantól az egész meccs a pozícionáláson múlik.

2017. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!