Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Még csak most kezdtem a gta...

Bianka Somogyi kérdése:

Még csak most kezdtem a gta onlinet nem reg de fogalmam sincs hogy szerezzek egyre tobb penzt. Nincs meg valami megoldas?

Figyelt kérdés
Kicsit ido igenyes azt tudom de mashogy nem lehet csak meg kuldikkel? Kis szintu vagyok szoval igy kicsit necces a penz szerzes.
2017. aug. 9. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A játékban eltöltött idő a pénzszerzés lényege. Ha egyből megkapnál mindent akkor mi lenne benne a kihívás? Ha nincsenek célok akkor nincs mit csinálni a játékban, megunod és otthagyod. Pont ezért van a rendszer úgy kitalálva hogy lassan és keveset kapj, mert így van miért visszatérned.


Ami sok millióba kerül a játékban az már azoknak lett berakva akik évek óta játszanak és tele vannak pénzzel hogy megint legyen valami cél amit megszerezhetnek. Ez tartja életben a játékot, hogy mindig újítanak valamit amit meg kell szerezni, és ez időbe telik.

2017. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!😊
2017. aug. 9. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!