Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek kijön idén Leiner...

Szerintetek kijön idén Leiner Laura: Iskolák versenye 4. része?

Figyelt kérdés

Átnéztem és mivel a saját honlapját nem engedi megnyitni a laptopom, ezért megnéztem, hogy milyen tagolással adta ki a trilógia 1.részének könyveit. Arra jutottam, hogy mind3n évben 2017-től megjelent egy része. 2017-ben az Ég veled, 2018-ban a Maradj velem, 2019-ben pedig az Emlékezz rám.

Mivel én az Emlékezz rám végén úgy értelmeztem a mondatot, (,,Vége az Iskolák versenye 1. trilógiájának") hogy lesz folytatás, ezért már izgatottan várom. Alapból sem biztosra, de úgy számoltam, hogy idén jönne ki a 4.rész, azaz a 2.trilógia 1.része.


Igazából még nem végeztem a trilógia 3. részével, de 3 napja kezdtem el olvasni mind a 3 könyvet és már az utolsó könyvnél tartok, azaz ha ma végeztem a teendőimmel, folytatom és ezzel be is fejezem az 1. trilógiát.

Lehet, hogy ez most itt senkit sem érdekel, de azért leírtam.


Előre is köszönöm a válaszokat!


Ui.: Ha kijönne idén a könyv, akkor a jelenlegi helyzetbe is kijön, vagy el lenne halasztva, a járványhelyzet végéig?



2020. ápr. 16. 09:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem, mivel ez egy trilógia, tehát nincs 4. része.
2020. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy a trilógia 3 részt takar, de az 1.trilógia végén azt írta, hogy vége az Iskolák versenye 1. trilógiájának, tehát ebből arra következtettem, hogy lesz 2.trilógiája is. Azaz, a 2.trilógia 1.része alatt értettem a 4.részt.

Remélem így érthető.

2020. ápr. 16. 10:50
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Most a Szent Johanna Gimi Kalauz 2.0 fog kijönni, másról nincs hír. Valószínűleg még sokat kell várni rá.
2020. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
13%
Én értem, de akkor sem lesz több rész.
2020. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Egyébként megnéztem, az Ég veled végén az szerepel, hogy Vége a trilógia első részének. Egy trilógia 3 rész továbbra is.
2020. ápr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

A 4. rész valóban helytelen fogalmazásnak tűnik, de a második trilógiát sem értik a többiek. Segítek.


Egy trilógia valóban kereken 3 részből áll, azonban a 3. rész végén szerepel az alábbi mondat. Vége az első trilógiának. Tehát lesz második trilógia-sorozat. (Ezt valószínűleg nem így tervezte előre Laura.) Még nem tudunk hivatalos címet, de Iskolák versenye II/1. vagy 2.01 lenne így a folytatás címe.


Ami a megjelenést illeti: valószínűleg nyárra vagy őszre várható. Laura annyit árult el, hogy nyár elején hozza az információkat. Egyébként valóban megint beiktatott a folytonos megjelenései közé teljesen másféle és úgyszólván régi-új projektet, ami számomra úgyszólván nem szimpatikus. Mint a versenytábor első része után a két Remek könyvet nyomta ki újra és ezért csúszott a folytatás. Nem szimpatizálok azzal, hogy belebegtet híreket és közben mégis mást csinál valójában.

2020. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az utolsónak!


Illetve aki kötekedni akart, hogy nem lesz követekző trilógiája, annak mondanám, hogy megnéztem Laura oldalát és a kérdések közt találtam egy ilyet is. És a válasza az volt, hogy lesz új trilógiája, csak más szereplőkkel.

2020. ápr. 16. 16:55
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a mindig karácsony megjelent akkor leiner laura azt írta hogy , ,,valóba lesz folytatása a jövőben az IOV-nek csak kizárólag a mindig karácsony után, ami decemberben megjelent. Ha jól értelmeztem akkor nemsokáa várható a folytatás. :D
2020. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a Szirtes megnyerte és Laura azt írta, hogy vége az első triólógiának, így biztos, hogy lesz folytatás
2020. ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Zsozsokacsa válasza:
48%
Lehet hogy lesz folytatás de az akkor sem lesz sztm annyira jó mint az első trilógia, mert ugye a második versenyig leérettségiznének így ők már nem mehetnének újra versenyezni esetleg Zsombi, de ő meg azt mondta hogy a többiek nélkül sehova sem megy...
2020. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!