Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » The Vampire Diaries ( Vámpír...

The Vampire Diaries ( Vámpír naplók) Tényleg jobb a film, mint a könyv?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Olvastam vhol, hogy a film sokkal jobb, mint a könyv. És teljesen más a kettő. Elenát is másképp állítja be az író. Ez igaz??

Mert akkor el sem kezdem keresgélni a könyvet:D

Mellesleg 4 részből áll a könyv? Csak úgy kíváncsiságból. :) Beleszerettem a filmbe teljesen. :))Ti is szeretitek ezt a sorozatot?


2010. júl. 29. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon szeretem a sorozatot.

Letöltöttem a könyvet... alapból maga a könyv fele annyit nem ér mint a sorozat, plusz még valami igen szar fordítás van csak fent neten... Tehát, rosszul ragoz, ilyen mondatok vannak: a tetőn csapóajtó volt, ezért is választotta ezt a szobát, mert a tetőn csapóajtó volt.

Vagy:

Stefan azt reméltem, hogy...

Vagy voltak olyan mondatok amiket egyszerűen nem tudtam összerakni, nem értettem meg.

Szinte minden mondat ilyen :S És hetvenhárom féle verziót letöltöttem mind ilyen...

2010. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A könyv egy rettenet

A szereplők sem mindig ugyanolyanok

pl a könyvben húga van és nem öccse,és van még egy barátnője,Meredith, a könyvben Caroline "rossz" szereplő,nem áldozat .

A film 1000x jobb,talán most adták ki Amerikában a 7.könyvet.

2010. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Aham. :S Hát sajna.. de örüljünk, h a film jól sikerült. ;)

Várjuk a köv. évadot. :P

Am köszi szépen, h válaszoltatok:)

2010. júl. 30. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóban teljesen más a kettő. Nekem a könyv is tetszik, esős vasárnapokon legalább van mit csinálni. De amúgy a film 1000-szer jobb.
2010. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, én először a srozatot láttam, teljesen beleszerettem, aztán elolvastam a könyvet, és nagyot csalódtam. Alig van olyan dolog, ami hasonló a könyvben és a sorozatban. De szeptember 9.-én jön Amerikában a 2.-ik évad!!!
2010. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én utálom az egészet! : D Inkább Twilight! Az filmbe is meg könyvbe is imádnivaló! *o*
2011. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!