Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Percy Jacksont megéri elolvasni?

Percy Jacksont megéri elolvasni?

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt hallom, hogy általános suliba olvasták 5-6.osztályban. Így 20éves fejjel még megéri elolvasni?

2020. jún. 4. 02:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van aki élvezi, van aki nem. Ugyanúgy, mint pl. van aki 25 évesen is Harry Pottert olvas, van aki pedig 15 évesen is unja.


Olvass el pár fejezetet az első könyvből, meglátod, hogy tetszik-e.

2020. jún. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. Én 30 pluszos fejjel is élveztem mindegyik részt.
2020. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Mindenkinek megvan a maga stílusa, hogy mit szeret olvasni, de a Percy Jackson általában bejön az embereknek. Ha láttad a a filmet, és az nem tetszett, nem jelent semmit, a könyv teljesen más.

(Ha engem kérdezel, abszolút megéri elolvasni, de én elfogult vagyok, mert személyes kedvenc.)

2020. jún. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Megéri. Szuper könyv. Ha elolvastad és nem érzed elégnek az sem baj, mert van egy folytató sorozat is, az Olimposz Hősei sorozat, szintén attól az írótól.
2020. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nagyon
2020. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyik kedvencem
2020. jún. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

A kedvencem! Hihetetlenül pörgős, eseménydús, izgalmas, és mindig tanulhatsz belőle valami újat. Ha befejezted, az Olimposz hősei egy nagyszerű folytatása lesz! Engem órákra le tudott kötni, de ez mindenkinél más. De szerintem nagyon megéri elolvasni, még nagyobbaknak is.

Egy Percy Jackson - rajongó

2020. júl. 9. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddig szinte csak lányregényeket olvastam felnőtt fejjel.. De most megkaptam az első részét a páromtól születésnapomram

És azt kell mondjam, imádom 😍😍.

Két nap és egy fél délután alatt kiolvastam.

Imádom 😍😍.

2020. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ismered a görög mítológiát akkor olvasd. Ha nem akkor ne, mert nagyon sokban eltér tőle.
2020. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!